Paulina Chapko z "Na Wspólnej" jest w ciąży. Aktorka pokazała zdjęcie z ukochanym

Autor:
Justyna
Piąsta
Paulina Chapko

To radosny czas w życiu Pauliny Chapko. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" spodziewa się dziecka. Informację o ciąży przez kilka miesięcy trzymała w tajemnicy. Teraz pochwaliła się zdjęciem z zaokrąglonym brzuszkiem.

Paulina Chapko - aktorka

Paulina Chapko jest znaną aktorką serialową, filmową i teatralną. W 2008 roku zdobyła dyplom w Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Po studiach zaczęła pracę w teatrze, a następnie występowała na małym i dużym ekranie. Największą popularność przyniosła jej rola Elżbiety w serialu "Na Wspólnej". Oprócz tego można było zobaczyć ją w produkcjach takich jak "Miłość jest wszystkim", "Królestwo kobiet", "Teraz albo nigdy!" czy "Druga szansa".

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Gwiazda strzeże prywatności, więc rzadko opowiada w wywiadach o swoim życiu, a w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia głównie z planów filmowych czy z podróży. Tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek. Pokazała romantyczną fotografię ze swoim ukochanym, ekwadorskim piłkarzem Joelem Valencią.

Paulina Chapko jest w ciąży

Paulina przez kilka miesięcy skrywała w tajemnicy fakt, że spodziewa się dziecka. Wreszcie, gdy poczuła, że jest gotowa, postanowiła podzielić się z fanami dobrą nowiną. Na zdjęciu pozuje z Joelem i oboje trzymają w dłoniach jej ciążowy brzuch.

Internauci w komentarzach składają serdeczne życzenia przyszłym rodzicom. Dołączyły się do nich aktorki, m.in. Małgorzata Socha, Izabela Zwierzyńska, Ewa Gawryluk czy Monika Mazur.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: WMMEDIA

Pozostałe wiadomości