Iwona Cichosz urodziła. Miss Świata Głuchych pokazała zdjęcie z dzieckiem. Jakie imię wybrała?

Iwona Cichosz
Iwona Cichosz urodziła drugie dziecko
Źródło: Bartosz Krupa/East News
Iwona Cichosz urodziła drugie dziecko. Miss Świata Głuchych 2016 pochwaliła się imieniem pociechy i pierwszymi fotografiami szczęśliwych rodziców z maluszkiem. Gratulacje złożył między innymi aktor Filip Bobek.

Iwona Cichosz urodziła córkę

Pod koniec ubiegłego roku Iwona Cichosz poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o kolejnej ciąży. Do radosnej nowiny podeszła z dużą ostrożnością i poprosiła fanów, by wstrzymali się z gratulacjami aż do dnia narodzin malucha.

- Za kilka miesięcy będzie nas więcej. Życzcie nam tylko zdrowia, a z gratulacjami poczekajcie, aż dziecko przyjdzie na świat - napisała wówczas na Instagramie.

Gwiazdy o macierzyństwie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

Na szczęście ciąża przebiegła prawidłowo, a 8 maja na świat przyszła córka Iwony Cichosz. Dumni rodzice pochwalili się tym faktem kilka dni po narodzinach. Ujawnili, jakie imię wybrali dla pociechy oraz opublikowali urocze zdjęcia, na których tulą dziewczynkę.

- Nasza piękna Klara przyszła na świat w Światowy Dzień Matki, 8 maja - czytamy we wpisie Miss Świata Głuchych 2016.

Widok maluszka w objęciach mamy i taty rozczulił internautów, którzy zgodnie z prośbą Iwony dopiero teraz mogli pośpieszyć z gratulacjami. - Piękna córeczka, piękne imię i piękni, szczęśliwi rodzice. Niech rośnie zdrowa - napisała jedna z fanek. - Cudowna informacja. Gratulacje, silna mamo - dodała inna użytkowniczka Instagrama. Do grona składających publicznie życzenia dołączył również aktor Filip Bobek.

Iwona Cichosz - kariera, życie prywatne

O Iwonie Cichosz zrobiło się głośno w mediach w 2016 roku, kiedy tłumaczka polskiego języka migowego otrzymała tytuł Miss Świata Głuchych. Od tamtego czasu kobieta prężnie działa jako aktywistka społeczna, występuje w programach telewizyjnych, realizuje się jako aktorka niezawodowa i prowadzi konta na platformach streamingowych.

W 2019 roku poślubiła Norwega Trulsa S. Yggesetha, a kilka miesięcy później na świat przyszedł ich syn Antoni, który został właśnie starszym bratem nowo narodzonej Klary.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości