Gwiazdy

Dzień Dobry TVN sprawiło Patricii Kazadi urodzinową niespodziankę. "Zaraz się poryczę"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Urodzinowa niespodzianka dla Patrycii Kazadi
Urodzinowa niespodzianka dla Patrycii KazadiDzień Dobry TVN
wideo 2/5

17 marca Patricia Kazadi skończyła 34 lata. Z tej okazji ekipa Dzień Dobry TVN, na czele z Sandrą Hajduk-Popińską, podstępem wyciągnęła solenizantkę z domu. "Myśli, że czekamy na nią, by porozmawiać o jej koledze aktorze" - tłumaczyła reporterka. Jak gwiazda zareagowała na niespodziankę?

Patricia Kazadi wzruszona urodzinową niespodzianką od Dzień Dobry TVN

W ciepłe, słoneczne popołudnie Patricia Kazadi spotkała się z Sandrą Hajduk-Popińską, by przed kamerami porozmawiać o Piotrze Gawronie - aktorze i przyjacielu, który pomógł jej w trudnym momencie życia.

- Poznaliśmy się przez spektakl. (...) Jest niesamowitym artystą, ale też do tego dobrym człowiekiem i kiedy przechodziłam przez moje problemy zdrowotne, kompletnie bezinteresownie sprawdzał, jak się czuję. Ja takie gesty bardzo doceniam, więc może zawsze na mnie liczyć. Dlatego dzisiaj, jak poprosił, żebym się wypowiedziała o nim, musiałam się stawić - tłumaczyła gwiazda.

Ku zaskoczeniu aktorki wywiad dla Dzień Dobry TVN dotyczył zupełnie innej kwestii - jej nadchodzących urodzin. Sandra Hajduk-Popińska czekała na nią z bukietem kwiatów i pięknymi życzeniami od całej redakcji. - Pokoju i spokoju, miłości. Żebyś się realizowała na każdym polu, na jakim tylko pragniesz - słyszymy w materiale wideo.

Solenizantka nie ukrywała wzruszenia niespodzianką. - Zaraz się poryczę - mówiła podekscytowana i dziękowała za pamięć. Jednocześnie zdradziła, jak zamierza celebrować to ważne dla niej święto. - Nie będzie w tym roku imprezy. Spędzam czas z przyjaciółmi. Dzień urodzin spędzam w domu z rodziną, a później jadę w góry - wyjawiła.

Patricia Kazadi pielęgnuje wdzięczność i samoakceptację

Ostatni rok nie był dla Patricii Kazadi łaskawy. Aktorka mierzyła się z ciężką chorobą oraz przeszła wewnętrzną przemianę. Czego nauczyła się w ciągu minionych miesięcy?

- Największą lekcją jest dla mnie to, że jestem wdzięczna. Jestem bardzo wdzięczna, że tu jestem. Jestem wdzięczna za moje ciało, że jestem teraz zdrowa. Więc wdzięczność, ale też taka świadomość, że nie doceniałam siebie, nie doceniałam tego, co zrobiłam. Zawsze szukam jakichś wad czy negatywnych aspektów w tym, co robię albo w sobie, a życie jest zbyt krótkie, więc trzeba się cieszyć każdym dniem - wyjaśnia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości