Gwiazdy

Andrzej Wrona pokazał twarz córki. "Makijaż dziecku zrobili?"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Andrzej Wrona, mąż aktorki Zosi Zborowskiej, po raz pierwszy podzielił się z fanami zdjęciem córki. Wizerunek niespełna rocznej Nadziejki zaskoczył internautów. Pod postem siatkarza zawrzało. "Wygląda jak małe Shreczątko" - czytamy w komentarzach.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona – dziecko

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona to małżeństwo, które z ogromnym dystansem i humorem podchodzi do życia. Zakochani w 2021 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę Nadzieję. Choć rodzice dość aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych, do tej pory ukrywali wizerunek dziewczynki. W pewien marcowy dzień siatkarz postanowił jednak zrobić mały wyjątek. Na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym pozuje wraz z córką.

Nakolanniki po ojcu, twarz po mamusi. Moja mała siatkarka

Poczucie humoru

Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek o poczuciu humoru Polaków
Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek o poczuciu humoru PolakówDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Andrzej Wrona pokazał córkę

Pod postem siatkarza bardzo szybko pojawiły się komentarze. Spostrzegawczy fani zauważyli na fotografii pewne nieprawidłowości i nie omieszkali o nich wspomnieć. Co stało się z twarzą Nadziei?

- "Przez pięć minut zastanawiałam się, co jest nie tak". „Ale się przestraszyłam”, "Wygląda jak małe Shreczątko, ale to te palemki na głowie" – komentowali internauci.

Jak się okazało, Andrzej, wprowadzając akcent humorystyczny, przerobił zdjęcie dziecka. W miejsce twarzy córeczki wkleił zdjęcie Zosi Zborowskiej.

- "Tak ładnie Wam wyszła ta wklejka, że moja pierwsza myśl.. makijaż dziecku zrobili?", "Najlepsze zdjęcie, jakie dziś widziałam" - piszą fani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości