Gwiazdy

Nastrojowo i akustycznie. Aleksandra Zofia Węglewicz w utworze "Teraz"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Aleksandra Zofia Węglewicz w piosence „Teraz”
Aleksandra Zofia Węglewicz w piosence „Teraz”Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Aleksandra Węglewicz doskonaliła swój warsztat wokalny i poszukiwała swojej muzycznej drogi od najmłodszych lat. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała refleksyjną piosenkę o miłości zatytułowaną "Teraz".

Aleksandra Węglewicz - kariera

Aleksandra Węglewicz śpiewa już od przedszkola. Wcześnie poznała świat festiwali, po czym pod swoje skrzydła wziął ją muzyk i pedagog Maciej Turkowski. Przełomem w jej karierze okazały się Ogólnopolski Konkurs Wokalistów Mufka i warsztaty w ramach festiwalu Fama, gdzie poznała artystów polskiej sceny R&B.

Aleksandra Węglewicz na Scenie Dzień Dobry TVN

Aleksandra Węglewicz szerokiej publiczności dała się poznać jako wokalistka zespołu "Sound'n'Grace". Ostatecznie postawiła na karierę solową. Artystka dotyka różnorodnych gatunków muzycznych - od poezji śpiewanej, poprzez pop, aż do jazzu. Na scenie Dzień Dobry TVN wokalistka zaprezentowała utwór "Teraz", do którego słowa napisała Karolina Kozak. Piosenka jest opowieścią o wypalającym się uczuciu. Nastrojowy charakter tego kawałka podkreśla akustyczna aranżacja i subtelny głos artystki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek / East News

Pozostałe wiadomości