Gwiazdy

Paris Hilton została mamą. Celebrytka ujawniła płeć dziecka. "Jesteśmy pełni miłości"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
People, Instagram
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Paris Hilton i jej mąż Carter Reum doczekali się narodzin dziecka. Dumna mama opublikowała w sieci pierwszy kadr z pociechą. - Już kochamy cię bardziej, niż są to w stanie wyrazić słowa - skomentowała.

Paris Hilton zdecydowała się na in vitro

Dwa lata temu, w styczniu 2021 roku Paris Hilton oznajmiła w mediach, że przygotowuje się do roli mamy. Amerykańska celebrytka uznała, że to idealny czas na rodzicielstwo, bowiem związała się z odpowiednim według niej mężczyzną (Carter Reum), który wspierał ją w rozpoczęciu procesu zapłodnienia in vitro.

- Zdecydowaliśmy się na in vitro i dzięki temu mogłam wybrać, czy wolę jedno dziecko, czy też bliźnięta, chłopca i dziewczynkę. (...) Mocno wierzę w to, że rodzina i posiadanie dzieci to sens życia. Do tej pory tego nie czułam, bo wydawało mi się, że nikt nie zasługiwał na moją miłość, ale teraz w końcu znalazłam odpowiednią osobę - wyznała w programie "The Trend".

Pierwsze pogłoski o tym, jakoby dziedziczka fortuny była w ciąży, pojawiły się już latem 2021 roku, jednak Hilton konsekwentnie zaprzeczała, sugerując, że najpierw chce wziąć ślub ze swoim ukochanym. Para pobrała się w listopadzie 2021 roku i czekała na narodziny dziecka przez kilkanaście kolejnych miesięcy, aż do dziś.

- Mnóstwo pojawiło się komentarzy: "Ale jak to? Przecież jeszcze chwilę temu widzieliśmy jej [Paris - przyp. red.] występ z Miley Cyrus, podczas którego nie miała brzuszka". Okazuje się, że mają to dziecko ze swoim ukochanym dzięki surogatce - tłumaczy w Dzień Dobry TVN dziennikarka Sandra Hajduk-Popińska.

Paris Hilton została mamą

Paris Hilton przekazała radosną nowinę o narodzinach dziecka za pośrednictwem mediów społecznościowych. Celebrytka opublikowała kadr, na którym widać dłoń maluszka. - Już kochamy cię bardziej, niż są to w stanie wyrazić słowa - napisała na Instagramie.

Wiadomość tę potwierdził również magazyn "People". Dziedziczka fortuny w udzielonej wypowiedzi ujawniła płeć pociechy.

- Zawsze marzyłam o tym, żeby zostać mamą i strasznie się cieszę, że ja i Carter trafiliśmy na siebie. Jesteśmy podekscytowani wizją tego, że nasza rodzina się powiększyła i jesteśmy pełni miłości dla naszego synka - skomentowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: People, Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin/Getty Images

Pozostałe wiadomości