Gwiazdy

Magda Gessler po raz trzeci zostanie babcią. "Tulę, kocham, wariuję"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Magda Gessler

Magda Gessler ma już dwoje wnucząt, a niebawem kolejny maluch pojawi się na świecie. Słynna restauratorka pochwaliła się, że jej syn Tadeusz Müller i jego żona Małgorzata spodziewają się dziecka. Tę radosną nowinę ogłosiła też na antenie Dzień Dobry TVN.

Tadeusz Müller zostanie tatą

Tadeusz Müller ponad dwa lata temu związał się z Małgorzatą Downar (bliscy często nazywają ją Jagodą). Z kolei w czerwcu 2021 roku syn Magdy Gessler oświadczył się ukochanej podczas wakacji na Majorce. Niedługo później wyznaczyli już datę ślubu.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Tadeusz i Małgorzata pobrali się pod koniec czerwca ubiegłego roku. Uroczystość odbyła się na łodzi i uczestniczyło w niej kilkadziesiąt osób. Następnie nowożeńcy bawili się na weselu, które zorganizowano na świeżym powietrzu. Ich miłość kwitnie, a za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Magda Gessler powiadomiła o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Magda Gessler znów będzie babcią

Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" jest szczęśliwa, że po raz trzeci będzie babcią.

- Moje wnuki to mój największy skarb!!! To było moje marzenie być babcią... Marzyłam o szczęściu dla moich dzieci: już niedługo, jeszcze parę miesięcy, a mój syn Tadeuszu i Jagoda przyniosą na świat jeszcze jedno wnuczęcie... Szczęścia dla nas wszystkich... Lara, Jagoda, Tadeusz, Piotr. Buziaki dzieciaki na zdjęciu, moje cuda #nenagesslerszelag i #bernardgesslerszelag... Tulę, kocham, wariuję. #babcia #mama #córka. Bo mamy jeszcze dziadka pradziadka #miroslawaikonowicza, mojego tatę - napisała na Facebooku Gessler.

Magda potwierdziła tę informację również na antenie Dzień Dobry TVN.

- To jest po prostu niewiarygodne. Zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy o tym nie mówiłam, żeby dzieci się nie stresowały. Syn będzie niedługo tatą, a Lara ma już dwoje dzieci, czyli ja już niedługo będę miała troje wnucząt - przyznała restauratorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości