Gwiazdy

Dzień Dobry TVN gra razem z WOŚP. Co gwiazdy wystawiły na aukcje?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Mateusz Hładki
Paulina Krupińska-Karpiel i Marcin Prokop
Paulina Krupińska-Karpiel i Marcin Prokop
wideo 2/6

Finał WOŚP już 31. raz połączy ludzi dobrej woli. Gwiazdy programu Dzień Dobry TVN także wykazały się ogromnym sercem, przekazując na aukcje wyjątkowe przedmioty. Spotkania na żywo oraz drogocenne pamiątki są na wyciągnięcie ręki fanów.

WOŚP 2023. Zaproszenie do studia "Dzień Dobry TVN"

TVN S.A. oraz redakcja programu "Dzień Dobry TVN" zaprasza do fanów programu. Dwie osoby będą mogły odwiedzić studio "Dzień Dobry TVN" w dogodnym dla siebie terminie do końca 2023 roku (po wcześniejszym ustaleniu).

- W ramach akcji Rzeczy od Serca na rzecz WOŚP, w imieniu wszystkich kolegów i koleżanek z naszej redakcji, chcemy przekazać coś wyjątkowego - powiedziała Paulina Krupińska-Karpiel.

- Tym czymś wyjątkowym jest wizyta w naszym studiu i spotkanie z całą ekipą oraz obejście wszystkich kątów. Jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Dzień Dobry TVN, koniecznie licytujcie - dodał Marcin Prokop.

Wizyta będzie wyjątkową okazją do poznania śniadaniowego show "od kuchni", spotkania się z prowadzącymi oraz poznania ekipy pracującej przy produkcji programu na żywo. Odwiedziny w Dzień Dobry TVN można licytować pod tym linkiem.

Marcin Prokop wspiera WOŚP z LEGO

Prowadzący Dzień Dobry TVN zbudował z klocków LEGO makietę programu "Mam talent!". Zabawka odwzorowuje studio programu, a nawet jurorów, prowadzących i uczestników. Licytować można pod tym linkiem.

Dorota Gardias może zaśpiewać na twoim weselu

Widzowie TVN mogli już przekonać się o wokalnym talencie Doroty Gardias. Pogodynka wzięła udział w programie "Mask Singer", w którym ukrywała się pod przebraniem Róży. Wkrótce prezenterka wystąpi na weselu któregoś ze swoich fanów. Wszystko za sprawą internetowej aukcji w ramach WOŚP.

- W tym roku mam coś wyjątkowego na aukcję, ostatnio się rozśpiewałam, więc postanowiłam na licytację przekazać występ wokalny, ale niezwykły, ponieważ chcę zaśpiewać u kogoś na weselu! To może być prezent ślubny albo sami możecie taki występ sobie wylicytować - czytamy w opisie aukcji wystawionej przez Gardias.

Piotr Wojtasik zaprasza na włoską kolację

Piotr Wojtasik zakochał się we włoskim klimacie. Wystawiona przez niego aukcja jest tego najlepszym dowodem. Reporter Dzień Dobry TVN oferuje zwycięzcy kolację, której tematem przewodnim będzie słoneczna Italia.

- Piotrek wydał książkę o tym, jak kupić dom we Włoszech. Sam tego dokonał. Na tej kolacji generalnie opowie państwu o La Dolce Vita - wyjaśnił Mateusz Hładki.

Dzień z Kingą Burzyńską

Jeśli chcecie poznać gwiazdy, dowiedzieć się wszystkiego o aktorach i polskim filmie, zobaczyć, jak się kręci największe produkcje, dziennikarka Dzień Dobry TVN również zaprasza do licytacji. Zwycięzca będzie mógł spędzić z dzień z Kingą Burzyńską i zajrzeć do tajemniczego świata show-biznesu. Aukcję można znaleźć tutaj.

Bartek Jędrzejak dla WOŚP - lot w symulatorze Airbus

Bartek Jędrzejak przekazuje dla WOŚP lot w symulatorze Airbus A320. - Kto wylicytuje najwięcej, usiądzie na fotelu pierwszego oficera pod opieką kapitana Piotra Lipińskiego. Wystartujemy z wybranego lotniska i wylądujemy na tym, na którym będzie nam się chciało - zachęca prezenter pogody Dzień Dobry TVN.

To wyjątkowa okazja, by poczuć się jak prawdziwy pilot, a jeśli jesteś już pilotem, na tym symulatorze rozwiniesz swoje dotychczasowe umiejętności. Lot w "pierwszej klasie" i doborowym towarzystwie kupisz tutaj.

Weekend w mazurskiej rezydencji Filipa Chajzera

Filip Chajzer gra z WOŚP i wystawił na licytację weekendowy pobyt w jego willi na Mazurach.

- Co powiecie na szampana w jacuzzi, którego podam osobiście na tarasie mojej mazurskiej rezydencji @high.zen.pozezdrze? Najpiękniejsze, co mogę w tym roku przekazać na licytację dla Fundacji WOŚP, to niezapomniany czas. Nic nie ma większej wartości niż piękne wspomnienia, które zostaną z nami zawsze - podkreślił prowadzący Dzień Dobry TVN.

Więcej informacji i link do aukcji można znaleźć tutaj.

Sprawdź też inne aukcje gwiazd TVN Warner Bros. Discovery.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości