Gwiazdy

Chris z "Hotelu Paradise" po raz drugi został tatą. Zdradził płeć i imię dziecka

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Chris Ducci

To wyjątkowy czas w życiu Chrisa Duckiego. Zwycięzca pierwszej edycji "Hotelu Paradise" pochwalił się w mediach społecznościowych, że znów został tatą. Pokazał zdjęcie ze szpitala, a jego partnerka Monika zdradziła, jak przebiegł poród.

Chris z "Hotelu Paradise" powitał na świecie drugie dziecko

Chris Ducki kilka lat temu zdobył popularność za sprawą udziału w pierwszej polskiej edycji randkowego reality show "Hotel Paradise". W programie połączył się w parę z Mariettą Witkowską (teraz Świdowską). Doszli razem do finału i zwyciężyli. Po zakończeniu rajskiej przygody jeszcze przez kilka miesięcy byli razem. Ostatecznie związek nie przetrwał próby czasu. Po rozstaniu każde z nich zaczęło sobie układać życie na nowo.

Uczestnicy 6. edycji "Hotelu Paradise"

Czy Grzesiek z "Hotelu Paradise" jest w związku z Magdą?
Czy Grzesiek z "Hotelu Paradise" jest w związku z Magdą?
wideo 2/6

Niedługo później Chris ogłosił, że znalazł nową miłość. Jego partnerką została Monika Czajkowska. W sierpniu 2021 r. powitali na świecie pierwsza córkę - Blankę. Z kolei w lipcu tego roku zakochani ogłosili, że po raz drugi zostaną rodzicami. Radosna nowina bardzo ucieszyła ich fanów.

Chris z "Hotelu Paradise" został tatą

Chris i Monika wreszcie się doczekali. Na początku grudnia urodziła się ich kolejna córka. Ducki pokazał na Instagramie zdjęcie ze szpitala.

- Nie mieliśmy okazji, aby was poinformować, więc zrobimy to teraz. Już niedługo Pola będzie z nami. Czekamy na ciebie - napisał.

Internauci dopytywali, czy dziewczynka już się urodziła i jak Monika czuje się po porodzie. Partnerka Chrisa odpowiedziała w komentarzu.

- Nie było tak łatwo, jak się spodziewałam, ale jesteśmy już razem - podkreśliła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl, Instagram @chris.ducci

Pozostałe wiadomości