Gwiazdy

David Beckham nucił świąteczną piosenkę. Z ukrycia nagrała go żona

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Mateusz Hładki
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

David Beckham uwielbia śpiewać świąteczne piosenki. Wiemy to dzięki jego żonie Victorii, która nagrała męża w trakcie nucenia bardzo popularnego utworu. Internauci zgodnie stwierdzili, że to najsłodsze, co widzieli w ostatnim czasie.

David Beckham śpiewa świąteczną piosenkę

Nie wszyscy zdawali sobie sprawę, że David Beckham ma ukryty wokalny talent. Pokazać go światu postanowiła Victoria Beckham, która nagrała męża z ukrycia. Śpiewał znany utwór Mariah Carey.

- Strasznie się z tym męczysz. Wiesz o tym? - zapytała w końcu kobieta na filmie.

Na te słowa były piłkarz postanowił odpowiedzieć śpiewająco. Pod postem w mediach społecznościowych Victoria Beckham żartowała, że David dał z siebie wszystko.

David Beckham przyłapany przez żonę

To, co zrobiła Victoria Beckham przypadło do gustu ich fanom. Wszyscy byli pod wrażeniem zaangażowania z jakim David wykonywał piosenkę popijając kawę.

- Zakończenie było imponujące - napisała jedna z fanek.

- Mógłby być Spice Girl - dodała kolejna.

- To dowodzi, że jest naprawdę doskonały - napisał inny obserwator.

W komentarzach pojawiło się oczywiście mnóstwo życzeń świątecznych, ale też wiele pań rozpływało się nad wyglądem męża Victorii. Przyznały, że z wiekiem jest coraz bardziej przystojny.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości