Gwiazdy

Uczestniczki "One Night Squad" przerażone warunkami na Zanzibarze. "Oszukali mnie!"

Gwiazdy

"One Night Squad" to program, w którym o luksus trzeba zawalczyć. Uczestnicy dowiedzieli się o tym dopiero wtedy, gdy byli już na Zanzibarze. Jak na panujące tam warunki zareagowały Magda Wójcik, Ata Postek i Ada Śledź?

"One Night Squad". Uczestniczki o warunkach na Zanzibarze

Zwyciężczynie "Big Brothera" i "Hotelu Paradise" oraz uczestniczka polskiej edycji "Love Island" polecały na Zanzibar, aby przezyć przygodę. Nie spodziewały się jednak, że program "One Night Squad" będzie od nich wymagał aż tylu wyrzeczeń.

- Wiedziałam tylko, że będzie to program reality, program przygodowy z fajnymi ludźmi, którzy gdzieś już występowali, ale więcej nic nie wiedziałam. Zabrałam ubrania typu, jakieś glitterowe kostiumy, jakieś takie fajne ubrania, które bardziej pasują na imprezę czy pokaz mody, niż do dżungli czy na plażę. Na taką hardcorową plażę, gdzie codziennie jest piasek w oczach i we włosach. A ja też masz szkła kontaktowe, więc ten kontakt mi często wypadał z oka i nic nie widziałam – przyznała Magda Wójcik w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Z kolei Ata Postek stwierdziła, że dla niej najważniejsze było to, aby miała toaletę. – Nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba. Powiedziałam, że godzę się na wszystko, żebym tylko miała toaletę. Nie miałam. Oszukali mnie – oceniła.

O niedogodnościach na Zanzibarze opowiedziała też Ada Śledź. – Najbardziej byłam przerażona, że w ogóle nie będę miała dachu nad głową, jakiejkolwiek higieny i normalnego wyżywienia, więc w sumie wszystkie podstawowe rzeczy, które mam teraz na co dzień dostępne pod zasięgiem ręki (…). W nocy praktycznie nie spałam, więc potem chodziłam jakbym miała zapałki w oczach. Przez całą noc z czołówką na głowie sprawdzałam, czy nie ma żadnego pająka, bo mam arachnofobię – przyznała Ada i dodała: - Ostatni raz takie pająki, jakie widziałam tam, to widziałam na Discovery Channel, naprawdę.

"One Night Squad" – gdzie oglądać?

Pogram "One Night Squad" dostępny jest na platformie Player.pl. Nowe odcinki pojawiają się w każdy piątek. Emisja na antenie TVN7 również w piątki o godz. 20:00.

Uczestnicy "One Night Squad" to najbarwniejsi bohaterowie polskich reality show: "Hotelu Paradise" (Beata "Ata" Postek, Ania Adamczyk i Łukasz Karpiński), "Big Brothera" (Madzia Wójcik), "Top Model" (Michał Baryza), "Love Island. Wyspa miłości" (Adrianna Śledź i Mikołaj Jędruszczak) oraz "Warsaw Shore" (Damian "Stifler" Zduńczyk, Anastasiya Yandaltsava i Piotr "Pedro" Polak). Prowadzącą "One Night Squad" jest dziennikarka Aleksandra Sworo Sworowska.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości