Oliwia Bieniuk wspomina mamę. Pokazała pierwszą sesję z Anną Przybylską

Aktualizacja:

Oliwia Bieniuk coraz śmielej wchodzi w świat show-biznesu, a co za tym idzie, przybywa jej obserwujących na Instagramie. Ostatnio córka Anny Przybylskiej przygotowała niespodziankę dla fanów. Podzieliła się zdjęciem, na którym przytula się do swojej mamy. Uroczy obrazek pokazaliśmy w naszym programie.

Oliwia Bieniuk wspomina sesję z Anną Przybylską

Oliwia Bieniuk wróciła wspomnieniami do czasów dzieciństwa. A jak powszechnie wiadomo, archiwalne i rodzinne fotografie cieszą się w sieci dużym zainteresowaniem. I tak córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka na InstaStory opublikowała zdjęcie z pierwszej sesji ze swoją mamą. Uchwycony został tam moment, jak się w nią wtula. Uroczy obrazek mogli też zobaczyć widzowie Dzień Dobry TVN.

Oliwa Bieniuk odpowiedziała na pytania fanów

Na tym nie koniec. W ramach Q&A na InstaStories Oliwia Bieniuk odpowiadała na pytania obserwatorów. Część z nich Basia Pasek przytoczyła w programie.

Szczerze odpowiadała na wiele rzeczy, np. na pytanie: czy jest pewna siebie? Powiedziała, że nie. To nie jest tak, że ona jest teraz nastolatką, która podbija dzisiaj świat. Tylko że właśnie nie do końca jest pewna siebie

- powiedziała nasza dziennikarka.

Odpowiedziała również na pytanie: czy stresowała się wywiadem dla Dzień Dobry TVN? Powiedziała, że bardzo, ponieważ to było jej pierwsze takie wystąpienie. Jest to młoda dziewczyna, która wchodzi w ten świat. Jest to dla niej stresujące, ale odważnie wchodzi. Czekamy, co będzie dalej

- dodała Basia Pasek.
Oliwia Bieniuk ostatnio obchodziła 18. urodziny. O swoich planach opowiedziała w rozmowie z Dorotą Wellman.
Zobacz rozmowę w naszym materiale wideo: Oliwia Bieniuk o swoich planach na przyszłość. Nastolatka pragnie pójść w ślady mamy i zostać aktorką. "Jestem tak samo szalona. Też kocham się śmiać"
Zobacz też:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Reporter: Basia Pasek

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości