Gwiazdy

Olivier Janiak pokazał swój salon. "Jaki piękny!"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Olivier Janiak należy do grona najbardziej stylowych polskich dziennikarzy. Jednak, czy wnętrza domu odzwierciedlają jego styl? Dziennikarz pokazał swój salon i zachwycił internautów.

Styl Oliviera Janiaka

Olivier Janiak jest jednym z najbardziej szykownych prezenterów. Jego styl często określa się jako elegancka awangarda. Dlaczego? Otóż stylizacje dziennikarza są połączeniem klasyki męskiego ubioru z nutą artystycznej nonszalancji i szyku bohemy francuskiej. Nie boi się też nowatorskich rozwiązań w modzie casualowej. Kocha garnitury, ramoneski, koszule, oversizowe swetry oraz buty z wysoką cholewką sięgające za kostkę.

- Moja szafa ma duże rozmiary i nie dlatego, że mam takie wewnętrzne potrzeby, ale dlatego, że na tym polega moja praca, że wychodzę do ludzi w różnych sytuacjach, (...) a mój strój jest wyrazem szacunku i dostosowywania się do okoliczności - mówił Olivier Janiak w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Olivier Janiak pokazał salon

Można się było spodziewać, że wnętrza domu Oliviera Janiaka odpowiadają jego codziennemu stylowi. Okazało się, że dziennikarz chętnie stawia na klasyczne, eleganckie rozwiązania i elementy wystroju nawiązujące do francuskiego designu. Skąd to wiemy? Otóż ostatnio Olivier opublikował w mediach społecznościowych kilka zdjęć pokazujących, jak spędza czas z synem po lekcjach online.

- Chillout po zdalnym nauczaniu / ojciec sofa, ojciec poduszka, ojciec przytulanka - bardzo proszę, zawsze / dobrego popołudnia - napisał na Instagramie.

Na fotografiach widać, jak w uroczy sposób pociecha i pies przytulają się do dziennikarza na kanapie. Na ostatnim ujęciu widzimy z kolei cały salon prezentera. Jest on utrzymany w odcieniach szarości oraz bieli. W świetny sposób zostały w nim połączone nowoczesne elementy wystroju z tymi retro. Prawdziwego charakteru nadają wnętrzu metalowe lampy w loftowym stylu, stylowe okiennice rodem z południa Francji oraz piękny, przeszklony sufit.

A wam jak się podoba salon Oliviera Janiaka?

Jakim ojcem jest Olivier Janiak? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości