Gwiazdy

Podczas występu na scenie Olivia Wilde dostała kopertę. Myślała, że to scenariusz. Bardzo się pomyliła

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
E! Online
Olivia Wilde
Greg Doherty /Stringer/Getty ImagesOlivia Wilde dostała tajemniczą kopertę

Olivia Wilde była gościem festiwalu CinemaCon. Podczas swojego wystąpienia na scenie nagle otrzymała tajemniczą kopertę od nieznanej osoby. Otworzyła ją na oczach zgromadzonej publiczności, myśląc, że to scenariusz. Niestety, prawda okazała się zupełnie inna.

Olivia Wilde dostała tajemniczą kopertę

Olivia Wilde jest znaną, amerykańską aktorką, która grała m.in. w serialu "Dr House" czy filmach takich jak "To właśnie życie" i "Kochajmy się od święta". Gwiazda była gościem na festiwalu ComicCon. Podczas spotkania z widzami i fanami opowiadała o swojej roli w thrillerze "Don't Worry Darling".

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Sala była wypełniona po brzegi, a oczy wszystkich były zwrócone na aktorkę. W pewnym momencie do Olivii podeszła nieznana jej kobieta i wręczyła jej kopertę, na której było napisane "prywatne i poufne". W pierwszej chwili gwiazda pomyślała, że to żart albo nieporozumienie. - To dla mnie? Bardzo tajemnicze, otworzę ją teraz. Czy to jest scenariusz? - pytała zakłopotana gwiazda.

Olivia Wilde - co było w kopercie?

Wilde wysunęła dokumenty z koperty i przeczytała, co jest na nich napisane. Powiedziała: "OK, rozumiem. Dziękuję", po czym jak gdyby nigdy nic, zachowując zimną krew, wróciła do swojego przemówienia.

Niedługo później okazało się, że w kopercie znajdowały się dokumenty od prawnika, dotyczące ustalenia opieki nad dziećmi aktorki ze związku z jej byłym partnerem Jasonem Sudeikisem. Organizatorzy festiwalu, próbując wyjaśnić tę kompromitującą dla Olivii sytuację, wydali oświadczenie - Nigdy w historii nie zdarzyło nam się, by ktokolwiek niepowołany pojawił się na scenie i miał kontakt z naszymi panelistami. W obliczu tych wydarzeń jeszcze raz, dokładnie zbadamy procedury bezpieczeństwa - napisali. Jak podają zagraniczne media, Sudeikis miał nie wiedzieć wcześniej, gdzie koperta zostanie dostarczona. Podobno nigdy nie zgodziłby się, by wręczyć ją Olivii w taki sposób, podczas publicznego wystąpienia. Olivia Wilde i Jason Sudeikis byli razem w latach 2011–2020. Mają dwoje dzieci: 8-letniego syna Otisa Alexandra oraz 6-letnią córkę Daisy Josephine. Obecnie aktorka jest związana ze znanym muzykiem i aktorem Harrym Stylesem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: E! Online

Źródło zdjęcia głównego: Greg Doherty /Stringer/Getty Images

Pozostałe wiadomości