"Odwróceni: Ojcowie i córki". Młoda twarz polskiej mafii

Aktualizacja:

Druga część "Odwróconych" okazała się spektakularnym sukcesem! W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Elizę Rycembel, Tomasza Ziętka i Marcela Sabata.

Zobacz też:
Jedne z najbardziej gorących wątków "Odwróconych" to:
  • Gorący romans córki Blachy - Kaśki (Eliza Rycembel) z Danielem (Tomasz Ziętek) – członkiem młodej mafii. Co młodą absolwentkę prawa popchnęło w ramiona oszusta? Jaka matka, taka córka? Czy Kaśka idzie w ślady własnej matki – Miry, granej przez Małgorzatę Foremniak? Co urzekło Kaśkę w Danielu?
  • Chemia między młodymi aktorami – Elizą Rycembel i Tomaszem Ziętkiem. Namiętne sceny erotyczne, nagość, bliskość, seks - jak gwiazdy tworzyły swoją ekranową relację? Czy jest między nimi „chemia”?

Kaśka (Eliza Rycembel)

Córka Blachy (Robert Więckiewicz). Zakochała się w Danielu - chłopaku, który jest cieniem jej ojca, choć zrobiła wszystko, żeby nie pójść podobną drogą. Świeżo upieczona absolwentka prawa. Niepokorna, inteligentna, wieczne źródło zmartwień dla rodziców.

Daniel (Tomasz Ziętek)

Uroczy chłopiec z dobrej rodziny. Wybrał drogę biznesu, w którym zabija się, kiedy chodzi o pieniądze od miliona w górę. Dobry psycholog, całe życie gra empatycznego.

Marek (Marcel Sabat)

Członek młodej mafii. Prawa ręka granego przez Bartosza Gelnera Karola i wykonawca rozkazów.
Więcej:
Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości