Gwiazdy

Zdjęcia w stroju kąpielowym na tle śniegu. Które gwiazdy uległy nowej modzie?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Kobieta w bikini pozuje na tle śniegu

Natasza Urbańska i Joanna Moro wskoczyły w strój kąpielowy, Sylwia Bomba i Kendall Jenner włożyły bikini. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że uczyniły to zimą, na dworze, przy minusowych temperaturach. Jednym na sam widok robi się zimno, drudzy wręcz przeciwnie - uważają, że takie zdjęcia podgrzewają atmosferę.

Moda na zimowe zdjęcia w bikini

Połączenie stroju kąpielowego z zimą, śniegiem i mrozem kojarzyło nam się do tej pory przede wszystkim z modnym w ostatnich latach morsowaniem. Panie i panowie zdejmują ubranie, by na kilka minut zanurzyć się w lodowatej wodzie. Podczas prozdrowotnej zabawy robią sobie zdjęcia, by upamiętnić tę chwilę. Publikują relację w sieci i tym samym prezentują skąpo odziane ciała tak, jakby to była zwykła fotka z wakacji.

"Styl na wagę złota"

Zosia Zochniak o zrównoważonej modzie
Zosia Zochniak o zrównoważonej modzieDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Inną metodę na eksponowanie wdzięków zimą znalazły influencerki. Właściwie nie trzeba było jej długo szukać - wystarczyło bowiem włożyć ulubione bikini, wyjść na dwór i zapozować na tle zaśnieżonego krajobrazu. Bez żadnego logicznego powodu. Czasami w kontrastujących ze strojem kąpielowym śniegowcach, innym razem w wersji dla odważniejszych, czyli w domowych kapciach lub na boso.

Prekursorkami nowego trendu są, jak to zazwyczaj bywa, zagraniczne gwiazdy, w tym przypadku między innymi Kendall Jenner. Opublikowane pod koniec stycznia zdjęcia modelki we włochatym obuwiu zimowym i minimalnych rozmiarów bikini obiegły cały świat. W ślad za nią ruszyły polskie celebrytki.

Natasza Urbańska, Joanna Moro i Sylwia Bomba w strojach kąpielowych zimą

Na publikację odważnych kadrów zdecydowała się najpierw znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" Sylwia Bomba. Influencerka zaprezentowała się w czerwonym bikini, stojąc po kostki w śniegu. Przy okazji napisała kilka słów o samoakceptacji i niedoskonałościach, z którymi już dawno się pogodziła. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

W niemalże identyczny sposób swoje wdzięki wyeksponowały Natasza Urbańska i Joanna Moro. Piosenkarka stanęła boso na drewnianym podeście, skąd rozpościera się bajkowy widok na las. Natomiast kojarzona z roli Anny German aktorka oparła się o ogrodzenie, nabrała na dłonie biały puch i z uśmiechem zapozowała tuż przy zamarzniętym potoku.

Jak można się było domyślić, komentarze pod nietypowymi fotografiami gwiazd są różnorodne. Niektórzy nie rozumieją mody na epatowanie nagością, inni natomiast wpadają w zachwyt na widok zadbanych ciał celebrytek.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Peter Cade/Getty Images

Pozostałe wiadomości