Gwiazdy

Natasza Urbańska wydała nowy album. "Cała ta płyta jest moją dość wyboistą, krętą drogą"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Nowa Natasza Urbańska (+ występ)

Natasza Urbańska wydała właśnie nową płytę "Rajd 44". Obecnie artystka szykuje się na ważne wydarzenie – premierowy koncert. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Natasza Urbańska, "Rajd 44"

Po dłuższej nieobecności Natasza Urbańska wraca do swoich fanów z nowym materiałem. Niedawno odbyła się premiera płyty "Rajd 44". Wokalistka przyznaje, że album to dość ostry zakręt w jej dotychczasowej działalności.

Wczoraj odbyła się premiera. Płyta jest w charakterze bluesowym, dość ostry zakręt. Cała ta płyta jest moją dość wyboistą, krętą drogą. Zderzałam się z tymi ścianami i dojechałam do celu lekko poobijana. Ja chyba dojrzałam do takiego momentu, że byłam gotowa się otworzyć. Produkując niezależnie, miałam wpływ decydujący. To jest bardzo ważne 

Na płycie możemy usłyszeć także gości specjalnych. Z Nataszą współpracowali m.in. Maciej Maleńczuk, Ten Typ Mes i Kamp. - To wszystko w sosie zebranym z elektroniką i z organicznym graniem. Dzięki Sampler Orchestra brzmi to fantastycznie i jestem dumna z tej płyty – dodała.

Premierowy koncert

Natasza nowy materiał zaprezentuje także na scenie. Już 1 grudnia w warszawskim klubie Niebo odbędzie się premierowy koncert wokalistki. - To było kilka dobrych miesięcy w studio, dzisiaj mam już efekt. Zwieńczeniem i konfrontacją dla mnie będzie koncert. Zagramy go 1 grudnia, w klubie Niebo. Serdecznie zapraszam - dodała gwiazda.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości