Gwiazdy

"Zawsze odważnie marzyłam". Natalia Szroeder o rywalizacji z Quebonafide i nowych projektach

Gwiazdy

Natalia Szroeder została zaproszona na sesję okładkową do jednego z kolorowych czasopism dla kobiet. Jak wokalistka czuje się w roli modelki? Kiedy fani mogą spodziewać się jej nowej płyty? Z artystką rozmawiała o tym Sandra Hajduk. Reporterka Dzień Dobry TVN zapytała także o związek Natalii z Quebonafide.

Natalia Szroeder na okładce kolorowego magazynu

Natalia Szroeder to nie tylko utalentowana wokalistka i aktorka, ale również piękna kobieta, która świetnie prezentuje się na fotografiach. Ostatnio pozowała do zdjęć dla jednego z kolorowych magazynów. Czy gwiazda lubi uczestniczyć w takich sesjach?

- Mam dni, kiedy czuję, że wyglądam dobrze, ale mam też i takie, kiedy czuję, że każda poza wygląda śmiesznie i wtedy jest to krępujące - przyznaje Natalia Szroeder.

Dodaje także, że odkąd była małą dziewczynką marzyła o tym, by jej zdjęcia zdobiły strony znanych czasopism. Uważa, że zaproszenie na sesję zdjęciową, zwłaszcza okładkową, jest dużym wyróżnieniem.

Natalia Szroeder nagrywa płytę

Wokalistka podkreśla, że mimo wielu zainteresowań, najwięcej miejsca w jej życiu zajmuje muzyka. Natalia Szroeder zdradziła, że już jesienią, po sześciu latach, ukaże się jej kolejny album. Czy po wspólnym utworze z Margaret ("Sold Out"), w którym było słuchać inspirację hip-hopem, można się spodziewać, że na nowej płycie fani usłyszą podobne brzmienia?

- Nie, to (kawałek "Sold Out" - przyp. red.) był jeden z muzycznych romansów, bardzo przyjemny i na pewno to jest fajne doświadczenie (...), ale to co najbardziej lubię w piosenkach to są melodie, dźwięki, harmonia. W tym się zawsze kochałam i na to zwracam dużą uwagę - mówi gwiazda.

Natalia Szroeder o związku z Quebonafide

Natalia Szroeder jest związana ze znanym polskim raperem Quebo. Wokalistka zapewnia, że mimo pracy w tej samej branży, nie rywalizują ze sobą.

- Mamy swoje mocne strony (...) i nie ma tutaj przestrzeni na jakieś spory. Jest duża komitywa i wzajemny szacunek - stwierdza artystka.

>>> Zobacz także:

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o złamanym sercu i dążeniu do celu. "Walczę do końca o wszystko i wszystkich"

Joanna Racewicz uczciła 11. rocznicę śmierci swojego męża i zaapelowała: "Oszczędźcie Janosika"

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina przeprowadzkę żony. Agnieszka: "Byłeś dosłownie przerażony"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości