Naomi Osaka spodziewa się dziecka. "Kilka miesięcy z dala od sportu dało mi nową miłość"

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/15

Naomi Osaka jest jedną z najlepszych tenisistek na świecie. Jakiś czas temu zniknęła z kortów i wiele osób myślało, że zakończyła karierę. Okazuje się, że japońska zawodniczka jest w ciąży. Kiedy wróci na kort? O tym mówiła dziennikarka Dzień Dobry TVN, Sandra Hajduk-Popińska.

Naomi Osaka w ciąży

Wiele się w ostatnim czasie mówiło o zniknięciu Naomi Osaki ze świata sportu. Tenisistka wycofała się z Australian Open. Teraz poinformowała, że spodziewa się dziecka. O zmianach w życiu napisała w swoich mediach społecznościowych.

- Uważam, że okresy w życiu, które mogą być dla nas najszczęśliwsze, są dla nas największymi wyzwaniami. Te kilka miesięcy z dala od sportu dało mi nową miłość i nowe uznanie dla mojej gry - przekazała Osaka na Instagramie.

Sandra Hajduk-Popińska podkreśliła, że Osaka ma zaledwie 25 lat, a w bardzo dojrzały sposób opisała to, czego aktualnie doświadcza. - Mam wrażenie, że w ogóle tenisistki jakoś szybciej dojrzewają. Mają w sobie dużo mądrości, bo i ten sport wymaga tej życiowej mądrości - tłumaczyła dziennikarka.

Naomi Osaka - życie zawodowe

Naomi Osaka jest japońską tenisistką. W 2018 i w 2020 zwyciężyła w US Open, a w 2019 i w 2021 Australian Open. Sportowczyni niedawno zniknęła i wielu jej fanów było przekonanych, że to koniec jej kariery. Osaka jednak zamierza wrócić na kort.

- Jedną z rzeczy, na którą czekam, jest zobaczyć moje dziecko, które ogląda mnie w grze i mówi, "to moja mama". 2023 będzie dla mnie rokiem pełnym lekcji i mam nadzieję, że zobaczę was na początku następnego, bo będę na Australian Open 2024. Kocham was nieskończenie - zapewniła tenistka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości