Gwiazdy

Córka Brada Pitta i Angeliny Jolie wykazała się ogromnym talentem. Nagranie podbija świat

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

O Shiloh Jolie-Pitt dotychczas media pisały głównie w kontekście jej tożsamości płciowej. Teraz dziecko gwiazdorskiej pary pokazało światu swój talent. Nagranie stało się viralem i niesie się po sieci.

Kim jest córka Pitta i Jolie, Shiloh?

Owocem związku Brada i Angeliny jest szóstka dzieci: Shiloh oraz bliźnięta Knox i Vivienne są ich biologicznymi dziećmi, Zahara Marley, Pax i Madox zostali adoptowani. Ostatnimi czasy głośno w mediach było o pierwszej z wymienionych, która urodziła się w 2006 roku. Gdy towarzyszyła rodzicom podczas ważnych premier, wybierała męskie stylizacje i krótkie fryzury.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
wideo 2/11

Dziecko mogło liczyć na wsparcie sławnych rodziców. Brad Pitt w 2008 roku w programie Oprah Winfrey przyznał, że córka chce, by wraz z Angeliną zwracali się do niej imieniem John lub Peter. Z kolei w 2011 roku Angelina Jolie w wywiadzie dla "Vanity Fair" podkreśliła, że Shiloh lubi nosić chłopięce ubrania i myśli, że jest jednym z braci. - Ona chce być chłopcem. Więc musieliśmy ściąć jej włosy - podkreśliła. Zanim znana aktorska para się rozstała, Jolie wyjawiła też, że ich dzieci mają wpływ na swoją tożsamość. - Nigdy nie zabronię któremukolwiek z moich dzieci być tym, kim chcą. Ja i Brad zawsze będziemy dawać im wolność wyboru - przyznała.

Shiloh i jej niezwykły talent

Do sieci trafiły nagrania, na których Shiloh Jolie-Pitt dzieli się swoim talentem. Dziecko Angeliny i Brada odnalazło pasję w tańcu. 15-latka zaprezentowała hip-hopowy układ do utworu Lizzo "About Damn Time". Na nagraniu widać, jak Shiloh Jolie-Pitt porusza się w rytm muzyki w swoich Jordanach, czarnej bluzie z kapturem i czarnych spodniach dresowych.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin/Getty Images

Pozostałe wiadomości