Gwiazdy

"Mój największy dar od losu". Monika Richardson świętuje urodziny córki. Fani zachwyceni urodą nastolatki

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Monika Richardson

Córka Moniki Richardson obchodzi swoje święto. Z okazji urodzin dziennikarka postanowiła pokazać fanom kilka uroczych fotografii Zosi i złożyć jej życzenia. Fani nie mogą się nadziwić, że nastolatka jest tak bardzo podobna do mamy.

Monika Richardson świętuje urodziny córki

Monika Richardson chętnie pokazuje w mediach społecznościowych swoją codzienność. Dzieli się z fanami wieloma momentami z życia prywatnego. Na Instagramie możemy oglądać fotografie z wyjazdów, pracy lub ze spotkań z rodziną. Coraz częściej publikuje również zdjęcia z nowym partnerem oraz z dziećmi.

Gwiazda z drugiego małżeństwa ma dwoje pociech - starszego Tomka i młodszą Zosię. Jak się okazuje, jej córka skończyła właśnie 17 lat i z tej okazji Monika Richardson postanowiła złożyć nastolatce wyjątkowe życzenia. Pokazała też, jak Zosia zmieniała się na przestrzeni lat.

Zosia, córka Moniki Richardson ma już 17 lat

Bez wątpienia dla Moniki Richardson macierzyństwo to najpiękniejsza rola.

- Moja najwspanialsza córka, Zofia. 17 lat - dzisiaj. Mądra, dobra i piękna. Mój największy dar od losu. Mój największy sukces. Najważniejsza kobieta w moim życiu. Kocham ją jak wariatka. A w tym wałku to już kompletnie mnie druzgocze… Córeczko, bądź szczęśliwa! - napisała prezenterka.

Fani nie mogą się nadziwić, że córka Moniki jest już o krok od dorosłości. Do tego, im jest starsza, tym bardziej przypomina mamę.

- "Przepiękna jak mama. Wszystkiego co najlepsze", "Ależ śliczna!", "Szczęścia dla cudownej córki", "Pani Moniko, córka godna mamy i odwrotnie", "Dużo zdrowia i 100 lat", "Podobna do mamy", "Zosia już prawie dorosła. Jak ten czas leci" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Monika Richardson odebrała dowód z nowym nazwiskiem. "Pozdrawiam wszystkie kobiety, które zaczynają od nowa"

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości