Gwiazdy

Michel Moran pokazał córkę. "Nareszcie razem po dwóch latach"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Michel Moran słynie nie tylko z dobrej kuchni, ale także z rodzinności. Juror MasterChefa dużo uwagi poświęca swojej żonie oraz dzieciom. Tym razem pokazał, jak spędza czas z córką na wspólnych wakacjach. Spotkał się z nią po dwóch latach. Nic zatem dziwnego, że nie mogą się sobą nacieszyć.

Kim jest Solene Moran?

Solene Moran to córka Michela Moran i jego pierwszej żony. Jak powiedział w jednym z wywiadów juror MasterChefa, "życie nie było dla niej łaskawe i to od najmłodszych lat. Już jako dziewczynka zachorowała na cukrzycę typu I, później zmagała się z anoreksją". Mimo przeciwności losu Solene spełnia swoje marzenia.

Pod koniec minionego roku kobieta zaręczyła się. Wybrankiem Solene Moran jest Francuz Thibaut Chomez.

Michel Moran - dzieci

Juror MasterChefa ma niezwykły kontakt ze swoim dzieckiem. Choć przez pandemię nie mogli się zobaczyć, teraz nadrabiają zaległości i wspólnie spędzają wakacje w cudnych okolicznościach przyrody. Michel pochwalił się na Instagramie zdjęciem z Solene.

- Nareszcie po dwóch latach razem! - czytamy.

W dalszej części wpisu Michel wyznał, że brakuje mu obecności syna, "szkoda, że nie ma z nami Andrea".

Michel Moran - żona

Michel Moran przyjechał do Polski w 2000 roku. Swoją obecną żonę Halinę poznał w Luksemburgu. Zostali przyjaciółmi, ale w końcu ich relacja zmieniła się w coś więcej i Michel postanowił przeprowadzić się do Polski. Oboje byli rozwodnikami i każde z nich miało już wtedy dzieci. Owocami pierwszego małżeństwa Michela są syn Andrea i córka Solene. Z kolei pani Halina ma dwie córki.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Michel Moran lubi gotować dla żony. "Halina uwielbia, gdy traktuję wszystko bardzo delikatnie"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości