Gwiazdy

Michel Moran pokazał syna - podobieństwo rzuca się w oczy. "Myślałem, że Pan wkleił swoje zdjęcie z wcześniejszych lat"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Michel Moran, podobnie jak wiele osób, w czasie pandemii nie może widywać się z najbliższymi. Juror programów "MasterChef" i "MasterChef Junior" nie ukrywa, że tęskni za synem, z którym kontaktuje się tylko przez Internet. Mistrz kuchni opublikował w sieci zdjęcie swojego potomka. 29-letni Andrea wygląda jak jego kopia.

Michel Moran tęskni za synem

Michel Moran przez pandemię od dawna nie spotkał się ze swoim pierworodnym. Andrea mieszka na wyspie Nowa Kaledonia na Oceanie Spokojnym. Ojca i syna dzieli odległość, ale łączy wielka przyjaźń i miłość.

- Przekazał mi motto: rób co lubisz, a wszystko będzie dobrze . Żeby nie myśleć o byciu bogatym, o pieniądzach, tylko robić, co się kocha, a dalej wszystko będzie super. Tak robię i to działa -mówił Andrea w programie Uwaga! TVN.

Szalejący na całym świecie koronawirus uniemożliwił podróże i spowodował, że teraz panowie rozmawiają tylko przez Internet. Restaurator przyznaje, że ta sytuacja daje mu się we znaki i tęskni za swoim potomkiem coraz mocniej.

Tym większa była jego radość, kiedy 29-latek przysłał mu swoje selfie. Dumny tata podzielił się tą fotką na Instagramie.

- Miło, kiedy rano wstajesz i tu piękna zdjęcia od syna!!!! Trudny okres, pandemia nie pozwala nas się spotkać!!!! Tęsknota jest coraz większa, ale najważniejsze widać, że uśmiech jest !!!! I że wszystko jest ok - napisał Michel Moran pod fotografią.

Juror "MasterChefa" dodał w poście wzruszające hasztagi: #synektatusia #rodzina @andreamorannn #tęsknota #nowakaledonia #pacyfik

Michel Moran publikuje zdjęcie syna

Na przysłanej Michelowi fotografii widzimy jego syna, który pozuje na tle pastwiska z krowami i niewysokimi, spowitymi chmurami, górami w oddali. 29-latek jest uśmiechnięty i wygląda na to, że dobrze czuje się na łonie natury.

Internauci zauważyli, że młody mężczyzna jest niezwykle podobny do swojego słynnego taty.

  • Myślałem, że to Pan wkleił swoje zdjęcie z wcześniejszych lat
  • Syn przystojny po tatusiu ❤️
  • Syn bardzo podobny do Pana

- podkreślają obserwatorzy, życząc Michelowi szybkiego spotkania z rodziną.

Michele Moran ma też córkę. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia z dumą poinformował swoich fanów, że Solan się zaręczyła. Na dowód wrzucił zdjęcie zakochanej pary oraz króciutkie nagranie z pierścionkiem.

- Piękna chwila!!! I dużo wrażenie córka zaręczona od wczoraj i bardzo szczęśliwa!! a ja w raju - zapewnił szef kuchni.

Rodzinne życie Michela Morana. Jakie rady daje synowi? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Hanna Śleszyńska i Emilian Kamiński wspominają Krzysztofa Kowalewskiego. "Straciliśmy wielkiego aktora i wielkiego człowieka"

Magda Boczarska o najnowszej części "Listów do M.": "Daje wzruszenie, refleksje i nadzieję"

Natalia Dawidowska przechodzi chemioterapię. "Jestem bardzo słaba oraz niezdolna do jakiejkolwiek pracy"

Autor: Luiza Bebłot

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości