Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci, ale pierwszy raz przeżywa takie chwile z synem. "To dla mnie nowość"

Michał Wiśniewski
Bartosz Krupa/East News
Michał Wiśniewski jest szczęśliwym ojcem piątki dzieci. I choć mogłoby się wydawać, że wokalista Ich Troje na wychowywaniu pociech zna się jak mało kto, to jednak okazuje się, że w jego życiu kariera nie szła w parze z rodzicielstwem. Dopiero przy piątym maluchu odkrywa uroki bycia tatą.

Michał Wiśniewski był nieobecnym ojcem

Michał Wiśniewski był u szczytu muzycznej kariery, gdy ze związku z Martą Wiśniewską na świat przyszli Xavier i Fabienne, czyli jego najstarsze dzieci. Zespół Ich Troje bił rekordy popularności, a cała grupa ciągle była w trasie od jednego do drugiego koncertu. Nic więc dziwnego, że gwiazdor rzadko bywał w domu. Omijały go przełomowe momenty i postępy, które robiły jego dzieci.

Gdy urodziły się jego kolejne córki, ze związku z Anną Świątczak, Michał dalej nie zwalniał tempa. Wydawał płyty, udzielał się w mediach, a przez to na co dzień nie miał zbyt wiele czasu, by opiekować się Etiennette i Vivienne.

Dopiero przy piątym dziecku Wiśniewskiemu udało się zwolnić. Muzyk poświęca 5-miesięcznemu Falco Amadeusowi mnóstwo czasu. Czerpie ogromną satysfakcję, gdy widzi, jak maluch się rozwija.

"Początki były trudne ale teraz już podnosi główkę z wielką przyjemnością. To dla mnie nowość, że mam przyjemność obserwować każdy postęp swojego dziecka. Taki plus pandemii, że siedzimy głównie w domu" - wyznał Wiśniewski na Instagramie.

Fani Michała zachwycają się małym Falco Amadeusem. Choć chłopiec ma zaledwie kilka miesięcy, to zdaniem internautów już jest bardzo podobny do mamy.

"Cała mama! Ale podobno do Poli" - skomentowała jedna z fanek. "

Rodzina Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski był czterokrotnie żonaty. W 1996 roku jego żoną była wokalistka Magda Femme. Związek rozpadł się po 5 latach. Niedługo później, w 2001 roku, wziął ślub cywilny z Martą Mandrykiewicz, a ich ślub kościelny odbył się w grudniu 2002 roku w Kirunie i był transmitowany na żywo w TVN w programie "Jestem, jaki jestem". Doczekali się dwójki dzieci Xaviera i Fabienne. Michał i Marta rozwiedli się w 2006 roku.

Następnie od 2006 do 2011 roku żoną wokalisty była Anna Świątczak. Mają dwie córki, Etiennette i Vivienne. Z kolei w 2012 roku Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner, córkę Apoloniusza Tajnera. Małżeństwo przetrwało 7 lat. Ostatecznie w marcu 2020 roku Michał ożenił się po raz piąty. Ze swoją obecną ukochaną Polą powitali niedawno na świecie pierwszego wspólnego syna - Falco Amadeusa.

Zobacz wideo: Studio winda. Michał Wiśniewski przeniósł się do baroku

Zobacz także:

Zosia Zborowska-Wrona i Ola Domańska przyłapane bez make-upu. Usłyszały: "Wstyd mi za takie kobiety"

Urodzinowe marzenie Gabi Drzewieckiej. Jak będzie świętować? "Celebrację odkładam na później"

Tadeusz Müller zdradził nam szczegóły swoich zaręczyn. O jego sekretnym planie wiedziała tylko jedna osoba

Autor: Justyna Piąsta

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?