Gwiazdy

Michał Kołodziejczyk opublikował romantycznie zdjęcie z Anitą Werner. "Pamiętajcie, mosty łączą"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Bartosz Krupa, Eeas News Anita Werner, Michał Kołodziejczyk

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk przeżywają teraz szczęśliwe chwile. Para udała się do San Francisco, skąd dzieli się malowniczymi pocztówkami. Na jednym z ostatnich zdjęć dziennikarze pokazali wyjątkowe miejsce. Nie każdy zna historię mostu Golden Gate w San Francisco.

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk - droga do miłości

Zakochani są parą od 2018 roku. Poznawali się dwa razy. Do pierwszego spotkania doszło w 2012 roku, kiedy oboje byli we Wrocławiu i mieli relacjonować mecz Polska–Czechy. Wówczas Michał marzył, by poznać Anitę. Niestety dziennikarka nie zrobiła wówczas na nim dobrego wrażenia, gdyż przywitała się z nim, nie podnosząc nawet głowy. To zaważyło na ich znajomości i kiedy po kilku latach spotkali się na wspólnej imprezie, dziennikarz postanowił ignorować Anitę. Rozmawiał wówczas ze wszystkimi, tylko nie z nią.

- W końcu sama podeszłam i powiedziałam: "Cześć, nazywam się Anita Werner. Jestem twoją fanką". (...) Ja naprawdę tak uważałam. Znałam Michała jako dziennikarza sportowego, lubiłam go słuchać, ceniłam jego pióro, styl, interesowały mnie jego opinie - opowiadała "Vivie!" Werner.

Wówczas przetańczyli i przegadali całą noc. Na pierwszą randkę umówili się na następny dzień.

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są świetnym duetem nie tylko w życiu prywatnym, ale także na płaszczyźnie zawodowej. Dziennikarze, choć pracują dla różnych stacji (Anita – TVN i TVN24, Michał - Canal+ Sport), wydali razem książkę "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka".

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk w San Francisco

Zakochani udali się razem do San Francisco, skąd relacjonują swoją podróż. Sądząc po ich minach - miłość kwitnie.

- Jak patrzę, co się wrzuca w sobotę rano, to zazwyczaj są to jakieś mądre, życiowe zdania. No to może - pamiętajcie, mosty łączą. Miłego weekendu! - czytamy we wpisie dziennikarza.

Most Golden Gate - gdzie to?

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk sfotografowali się pod mostem Golden Gate. Łączy on San Francisco z hrabstwem Martin, ma długość ponad 2,8 km i leży 67 m nad powierzchnią wody.

Jak wyliczono, codziennie przejeżdża przez niego ok. 120 tysięcy samochodów. Także ścieżka dla pieszych biegnąca wzdłuż mostu cieszy się dużą popularnością. Most Golden Gate był najdłuższym wiszącym mostem do 1965 roku, gdy wybudowano o 18 metrów dłuższy most Verranzo-Narrows w Nowym Jorku. Co ciekawe, od momentu powstania był świadkiem około 1600 skoków samobójczych. Około 98 proc. z tych prób kończy się śmiercią od uderzenia w wodę, utonięcia lub hipotermii.

Zobacz wideo: Anita Werner drugi raz w życiu przebiegła półmaraton

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa, Eeas News

Pozostałe wiadomości