Gwiazdy

Michał Kempa o nowym sezonie "Mam Talent": "Intensywne bardzo doznanie"

Gwiazdy

„Mam Talent!”. Nowe zasady, jurorzy, prowadzący

Rusza długo wyczekiwana, 13. edycja programu „Mam Talent!”. W nowym sezonie widzowie zobaczą niezmiennie Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską przy stole jurorskim oraz Marcina Prokopa w roli prowadzącego. Nowymi osobami w programie będą Jan Kliment oraz Michał Kempa. Czy będzie to dla nich szczęśliwa trzynastka?

Nowe twarze w "Mam Talent!"

Program "Mam Talent!" to szansa dla wielu na debiut na wielkiej scenie. W 13. edycji, która startuje już 4. września o godzinie 20:00 na antenie TVN, w roli debiutantów pojawią się również Jan Kliment i Michał Kempa. Jakie nastroje towarzyszom im przy pierwszym odcinku show uwielbianego przez publiczność?

- Jest różnica w składzie jurorskim, język polski kuleje. Wszyscy tracimy pewne rzeczy, oddalamy się od korzeni - zażartował Michał Kempa, odnosząc się do Jana Klimenta w roli jurora. - "Mam talent" zyska nowego prowadzącego i nową energię - zapowiedział.

Michał Kempa nie ukrywa, że to, jak wygląda praca przy programie, było dla niego sporym zaskoczeniem.

- Intensywne bardzo doznanie, bycie współprowadzącym tego programu, bo jest się przez kilka godzin naprawdę na takich maksymalnych obrotach - przyznał. - Moje podejście do życia, takie na 30%, musiałem zwiększyć do 40 a czasami nawet do 50 - skwitował.

Jan Kliment o udziale w "Mam Talent!"

Jan Kliment do tej pory zawsze był po drugiej stronie. Zwykle to on podlegał ocenom jury jako tancerz i uczestnik programów rozrywkowych. Teraz role się odwróciły.

- Jest to nowe wyzwanie. Jestem uśmiechnięty, kiedy mówię o "Mam Talent!", bo bardzo dużo się tam wydarzyło pozytywnego - zdradził nowy juror. - Podziwiam, że ludzie mają odwagę przychodzić z takim talentem jak np. prasowanie. A mamy mistrzynię świata. Było dużo takich talentów, że naprawdę WOW - dodał.

Jak nowy prowadzący i nowy juror odnajdą się w kultowym show, okaże się wkrótce. Oni sami są przekonani, że udało im się wnieść do programu powiew świeżości i zapewniają, że praca na planie była świetną zabawą.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Adam Barabasz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości