Gwiazdy

Anna Kalczyńska o trudnej rozmowie z synem. "Pytał mnie o rzeczy, na które sama nie znam odpowiedzi"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska rzadko mówi o swoich bliskich. Zdarza się jednak, że w przypadku ważnych tematów robi wyjątek. Ostatnio taka sytuacja miała miejsce w "Mieście Kobiet". Dziennikarka opowiedziała o trudnej rozmowie, jaką odbyła z synem, a która dotyczyła uchodźców.

Anna Kalczyńska - dzieci

Anna Kalczyńska jest jedną z najbardziej znanych prezenterek w Polsce. Wraz z Andrzejem Sołtysikiem tworzą w Dzień Dobry TVN świetnie uzupełniający się duet prowadzących. Dziennikarka dołączyła do naszej redakcji 8 września 2014 roku, zastępując Jolantę Pieńkowską.

Anna Kalczyńska od 2 czerwca 2007 roku jest żoną Macieja Maciejowskiego. Małżeństwo ma dwie córki, Hanię i Krysię, oraz syna Jana.

Anna Kalczyńska o rozmowach z synem

Przekraczający polską granicę, w poszukiwaniu lepszego życia uchodźcy, spotykają się z odrzuceniem. Wiele osób niestety obawia się ich obecności w naszym kraju. Syn Anny Kalczyńskiej zapytał mamę, co myśli na ten temat.

- Mieliśmy z Jasiem trudną rozmowę o uchodźcach. To była ciekawa rozmowa. Jaś pytał mnie o rzeczy, na które sama nie znam odpowiedzi. Pytał mnie, co by było, gdyby ci ludzie zamieszkali z nami, czy byłoby nam gorzej. Powiedziałam, że prawdopodobnie by nie było, ale nie wiem, jakby było i że dużo osób się boi. To, czego nie znamy budzi w nas lęk, więc pewnie z tego powodu jest w nas tyle niechęci - wyznała dziennikarka w programie "Miasto Kobiet".

- Zachęcam moje dzieci do stawiania takich pytań. Bo to istotne, żeby rozmawiać, jak chcemy, żeby Polska wyglądała - dodała.

"Miasto Kobiet" - gdzie i kiedy oglądać?

Cały odcinek "Miasta Kobiet" można zobaczyć w niedzielę, 7 listopada 2021 r. o 12:30 na TVN Style i na player.pl.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN Style

Pozostałe wiadomości