Meghan Markle i Harry spodziewają się drugiego dziecka. Księżna Sussex pokazała brzuszek

Co nowego w świecie gwiazd?
Meghan Markle i książę Harry poinformowali, że już niedługo po raz drugi zostaną rodzicami. Dobrą nowinę ogłosili w walentynki. Zdjęcie potwierdzające ciążę Meghan opublikował magazyn People.

Książę Harry i księżna Sussex spodziewają się drugiego dziecka

- Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę Harry i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka – powiedział rzecznik pary w magazynie People.

Meghan i Harry ogłosili ciążę przy pomocy wspaniałego czarno-białego zdjęcia, które zostało zrobione zdalnie za pomocą iPada przez przyjaciela pary, Misana Harrimana. Na fotografii widać, jak uśmiechnięty książę patrzy czule na żonę, której głowa spoczywa na jego kolanie. Księżna Sussex ma na sobie zwiewną sukienkę autorstwa Caroliny Herrery, która została uszyta, gdy Meghan Markle spodziewała się pierwszego dziecka, Archiego.

- Szczegółów ciąży jeszcze nie znamy. To pierwsza oficjalna informacja - mówił Mateusz Hładki w studiu Dzień Dobry TVN.

Meghan Markle szczerze o poronieniu

Meghan Markle i książę Harry mają już syna. 6 maja br. Archie skończy 2 lata. Kilka miesięcy temu para spodziewała się drugiego dziecka, niestety księżna Sussex poroniła. O nieszczęściu 39-latka napisała w niezwykle szczerym i rozdzierającym serce eseju, który opublikowany został 25 listopada 2020 r. w magazynie "New York Times".

- Wiedziałam, kiedy trzymałam swoje pierworodne dziecko, że tracę drugie. Kilka godzin później leżałam w szpitalnym łóżku, trzymając męża za rękę. Czułam wilgoć jego dłoni i całowałam jego kłykcie, mokre od naszych łez. Wpatrywałam się w zimne białe ściany zaszklonymi oczami. Próbowałam sobie wyobrazić, jak się z tego podniesiemy - wyznała Meghan Markle, a następnie dodała: - Utrata dziecka oznacza niosący ze sobą niemal nieznośny smutek, którego wielu doświadcza, ale o którym mało kto mówi.

Sukcesja do brytyjskiego tronu

Na początku zeszłego roku 36-letni Harry i 39-letnia Meghan ogłosili, że rezygnują z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej i zamierzają prowadzić bardziej prywatne życie. Jak dawali później do zrozumienia, przyczyną tej decyzji było nadmierne ingerowanie brytyjskich tabloidów w ich życie. Od tamtej pory większość czasu spędzają w Kalifornii.

Rezygnacja z pełnienia obowiązków nie wpłynęła na miejsce Harry'ego i jego dzieci w linii sukcesji do brytyjskiego tronu. Harry, młodszy syn następcy tronu, księcia Karola jest na szóstym miejscu, Archie na siódmym, zaś dziecko jego i Meghan, gdy przyjdzie na świat, będzie na ósmym.

>>> Zobacz także:

Od 14 lat tworzą szczęśliwy związek. Cezary i Edyta Pazurowie o przepisie na miłość: "Znajdujemy przyjemność w pokonywaniu trudności"

Klaudia Halejcio jest w ciąży. "Czuję się niesamowicie"

Agata Kulesza szczerze o rozwodzie: "Ostatnie miesiące to była ciężka lekcja". Dzięki komu przetrwała ten trudny czas?

Zobacz: Meghan Markle wygrała sprawę z brytyjskim tabloidem:

Autor: Iza Dorf

Źródło: People

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz