Gwiazdy

Mateusz Gessler odchodzi z "MasterChef Junior". "Będę tęsknić"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Mateusz Gessler

Nadchodzą duże zmiany w życiu Mateusza Gesslera. Znany kucharz ogłosił, że kończy swoją przygodę z "MasterChef Junior". Widzowie pokochali go w roli jurora, oceniającego popisy młodych adeptów sztuki kulinarnej. Teraz nadszedł czas na nowe wyzwania. Jakie? O swoich planach opowiedział w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Mateusz Gessler odchodzi z "MasterChef Junior"

Przez sześć edycji programu "MasterChef Junor" w jury byli Anna Starmach, Michel Moran, a także Mateusz Gessler. W nadchodzącym sezonie show, który zobaczymy w wiosennej ramówce TVN, miejsce Gesslera zajmie znany i ceniony kucharz Tomasz Jakubiak, który prowadził programy kulinarne, takie jak "Sztuka mięsa" w Food Network czy "Jakubiak rozgrywa Polskę", "Jakubiak w sezonie" i "Jakubiak lokalnie" na antenie Canal+ Kuchnia.

Mateusz Gessler za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił, że żegna się z "MasterChef Junior". Podkreślił, że praca z dziećmi dała mu wiele radości.

- Czas płynie, a żeby czegoś nie przegapić, trzeba podejmować nowe wyzwania. Ale od początku. Moja kulinarna przygoda z "MasterChef Junior" dobiegła końca. To był intensywny czas, któremu oddałem się bez reszty. Sześć lat z młodymi kucharzami to niesamowita przygoda, która obudziła we mnie wewnętrzne dziecko i pozwoliła spojrzeć na świat z dystansem. Bardzo dziękuję stacji TVN za zaufanie i możliwość wzięcia udziału w najlepszym programie kulinarnym dla dzieci! - napisał na Instagramie.

Zobacz wideo: Uczestnicy "MasterChefa" w kuchni Dzień Dobry TVN

Dziś gotują dla nas uczestnicy „MasterChefa”
Dziś gotują dla nas uczestnicy „MasterChefa” Źródło: Dzień Dobry TVN

Kucharz jest wdzięczny, że pozostali jurorzy byli dla niego wsparciem. - Na koniec podziękowania dla całej ekipy programu "MasterChef Junior". Ania Starmach i Michel Moran - dziękuję, za tak ciepłe przyjęcie i cenne wskazówki. Jesteście najlepsi! Kucharze, życzę Wam powodzenia i radości z gotowania. Trzymam kciuki za kolejny sezon - zapewnił.

Mateusz Gessler o swoich planach

Mateusz Gessler w rozmowie z nami wyznał, jakie ma plany. - Przede mną nowe wyzwania, nie tylko zawodowe, jak otwarcie restauracji w Warszawie, ale również zmiany, które muszę jeszcze utrzymać w tajemnicy - powiedział nam kucharz.

Jak będzie wspominać przygodę z "MasterChef Junior"? - Dzieciaki są cudowne i zawsze wzajemnie siebie wspierały. Program traktuję jako najlepsze doświadczenie życiowe. Dzieci nauczyły mnie fantazji oraz większego dystansu do siebie. Miałem możliwość szkolić nowe pokolenie przyszłych kucharzy i sam uczyć się ich języka. Będę tęsknić - nie ukrywał Mateusz Gessler.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz

Pozostałe wiadomości