Martyna Wojciechowska wypoczywa w Paryżu. Jej córka Marysia znalazła oryginalny sposób na zwiedzanie miasta

Martyna Wojciechowska

Paryż jest jednym z miast chętniej odwiedzanych przez turystów. W ostatnim czasie wybrała się tam również Martyna Wojciechowska. Okazało się, że zwiedzanie miasta nie było całkiem zwyczajne i dziennikarka pochwaliła się akrobatyczno-gimnastycznymi popisami swojej córki.

Martyna Wojciechowska w Paryżu

Martyna Wojciechowska jest znaną podróżniczką, która ma na swoim koncie zdobyty szczyt Mount Everest i wyprawy do wielu różnych, często odległych rejonów świata. Tam poznawała historie i codzienność bohaterek, które pojawiły się w jej programie "Kobieta na krańcu świata". Podczas jednej ze swoich podróży poznała Kabulę. Wzruszona losem dziewczyny zdecydowała się na jej adopcję.
Tym razem jednak Martyna Wojciechowska postanowiła na bliski cel wyjazdu. Podróżnika wybrała się do miasta zakochanych, chętnie odwiedzanego przez turystów.

Kawa w sercu PARYŻA. Czy można lepiej zacząć dzień?? Najczęściej bywałam na bardziej odległych KRAŃCACH ŚWIATA, a od niedawna uczę się odkrywać te bliżej nas i jestem zachwycona! Europa ma wiele do zaoferowania, więc zbieram nowe doświadczenia!

- napisała pod swoim zdjęciem.

Martyna Wojciechowska z córką Manią

Martyna Wojciechowska wielokrotnie dumnie prezentowała akrobatyczne popisy swojej córki. Okazało się, że Marysia nie zapomniała o swojej pasji nawet podczas wyjazdu do stolicy Francji. Dzięki temu może się pochwalić wyjątkowymi pamiątkowymi zdjęciami na tle panoramy miasta.

ZWIEDZAMY PARYŻ... AKROBATYCZNIE! Nie wiem co robi na mnie większe wrażenie? M. Pozdrawiamy FLYACADEMY i całą ekipę GIMNASTYKA POWIETRZNA. Obiecuję, że Mania niedługo wraca na treningi!

- pojawiło się w opisie.
Niektórzy fani Martyny Wojciechowskiej kolejni raz byli pod wrażeniem zaprezentowanych przez jej córkę umiejętności.

??? w takim stylu Zwiedzać Paryż ! ? Tego jeszcze nie grali ?

Tylko tak należy pozować w Paryżu!

Zdolniacha z tej Marysi ❤️

- komentowali.
Zobacz także:
Przypominamy też czerwcową rozmowę, podczas której Martyna Wojciechowska opowiedziała w Dzień Dobry TVN o swoim zaangażowaniu w pomoc dla nastoletnich mam.
Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości