Gwiazdy

Córka Ewy Błaszczyk: "Dowiedziałam się, że mój tato miał jeszcze jedną żonę"  

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Marianna Janczarska i Ewa Błaszczyk

Marianna Janczarska jest córką Ewy Błaszczyk i Jacka Janczarskiego. Jako dziecko musiała zmierzyć się z rodzinnymi tragediami. Jak wpłynęły one na dalsze życie aktorki? Na to pytanie odpowiedziała w poruszającym wywiadzie.

Marianna Janczarska chciała zmienić nazwisko

Marianna Janczarska w wieku 6 lat pożegnała ojca, który zmarł z powodu pęknięcia tętniaka aorty. 100 dni później przyszło jej się zmierzyć z kolejną tragedią - jej siostra bliźniaczka straciła przytomność i zapadła w śpiączkę po zachłyśnięciu się tabletką.

Zobacz wideo: Polscy aktorzy i aktorki

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Aktorka w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską, dziennikarką cozatydzien.tvn.pl wyjawiła, że ze względu na to, co się wydarzyło i popularność mamy, media nie dawały jej spokoju. Będąc w wieku dojrzewania, była to dla niej trudna sytuacja.

- W gimnazjum zaczęłam czytać [wiadomości w sieci - przyp. red.] i bardzo mi to przeszkadzało, bo na dobrą sprawę masz 14-15 lat, masz swoje życie, po prostu żyjesz, a ludzie to komentują - przyznała. - Irytowało mnie to, że ktoś może komentować moje życie. (...) Żeby nie dopuścić do tego, by ktoś skojarzył mnie z mamą, to próbowałam zmienić imię i nazwisko, nieoficjalnie, ale na potrzeby jakiegoś projektu. Niestety okazało się to nielegalne, bo musiałam podać numer dowodu osobistego i PESEL, więc nie udało się (śmiech) - dodała.

Marianna Janczarska pisze książkę o tacie

Dziś - jako 28-letnia kobieta - jest wiceprezeską Kliniki Neurorehabilitacyjnej "Budzik" przy Centrum Zdrowia Dziecka, którą otworzyła jej mama. Prowadzi własną firmę odzieżową, a jesienią zamierza wydać książkę o ojcu, o której opowiedziała cozatydzien.tvn.pl.

- Dogrzebałam się do wielu rzeczy. Piszę oczywiście to, co pamiętam przed napisaniem tej książki, to co wiedziałam, to, czego się dowiedziałam. Jest to też uzupełnione rozmowami z ludźmi, którzy byli z nim [ojcem - przyp. red.] w jakiejś relacji, zawodowej lub nie. Rozmawiałam z jego pierwszą żoną, drugą żoną, czyli moją mamą, a jednak nie, dowiedziałam się, że mój tato miał jeszcze jedną żonę, więc moja mama była trzecią - przyznała.

Ponadto Marianna Janczarska spełnia się jako aktorka i podjęła się kilku projektów artystycznych z cenioną Ewą Błaszczyk. Jednak nie była to łatwa decyzja. - [Początkowo - przyp. red.] mówiłam, że nie, bo po pierwsze będzie dziwnie, po drugie, pojawią się głosy, że [mama - przyp. red.] załatwiła mi rolę. Właśnie na tym się skupiałam, a jednocześnie czytałam tę sztukę i myślałam sobie, jaka jest fajna i że chciałabym to zagrać - wyjaśniła.

Posłuchaj rozmowy Aleksandry Czajkowskiej z Marianną Janczarską na stronie cozatydzien.tvn.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz wideo: Co dalej z kliniką "Budzik dla dorosłych"?

Co dalej z kliniką „Budzik dla dorosłych”?
Co dalej z kliniką „Budzik dla dorosłych”? Ewa Błaszczyk, aktorka, prezes Fundacji "Akogo?" Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości