Gwiazdy

Mariah Carey zapowiada nową świąteczną piosenkę. Pobije "All I Want For Christmas Is You"?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Mateusz Hładki
Co nowego w świecie gwiazd?

Po Halloween niektórzy rozpoczynają wielkie odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Pomarańczowe dynie powoli zastępują czerwone stroje św. Mikołajów, choinki, bombki i światełka. To czas kiedy słynna Mariah Carey święci triumfy ze swoją piosenką "All I Want For Christmas Is You".

Mariah Carey czeka na święta

Mariah Carey nie ma wątpliwości, że to najwyższa pora na wskrzeszenie ducha świąt! Wokalistka opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym z impetem roztrzaskała halloweenowe dynie, ogłaszając tym samym początek przygotowań do Bożego Narodzenia.

- Mariah Carey wyznacza trendy, ale odlicza też czas do świąt. Wrzuciła zabawny filmik i nie pozostawia wątpliwości, o co chodzi. To jest jej czas. Ona od 1994 roku zarobiła 60 mln dolarów na samych tantiemach z tej piosenki "All I Want For Christmas Is You" - powiedział Mateusz Hładki w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN.

Nowa piosenka Mariah Carey

Wszyscy fani piosenkarki już mogą zacierać ręce, bowiem Carey niebawem wyda kolejny świąteczny singiel!

- Natura nie znosi próżni i Mariah przygotowała nowy kawałek, który będzie miał premierę 5 listopada. Piosenka nazywa się "Fall In Love With Christmas". Jako taki samozwańczy krytyk powiem, że wiem, że to nie przebije "All I Want For Christmas Is You" - stwierdził Hładki.

Mariah nagrała utwór z amerykańskim piosenkarzem Khalidem oraz ze śpiewakiem gospelowym Kirkiem Franklinem. Czy będzie to nowy przebój, który umili słuchaczom czas przygotowań do Bożego Narodzenia?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości