Gwiazdy

Margaret bawi się w Meksyku. Pokazała wyjątkowe muzyczne nagranie

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Hładki
Co słychać w show-biznesie?

Margaret wraz z ukochanym KaCeZetem i przyjaciółmi wybrała się na wakacje do Meksyku, skąd raczy swoich fanów egzotycznymi postami. Do jej instagramowej galerii właśnie trafiło muzyczne nagranie. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Margaret spędza urlop w Meksyku

Margaret uchodzi za jedną z najpopularniejszych polskich artystek. Jest laureatką wielu muzycznych nagród, takich jak MTV Europe Music Awards czy Eska Music Awards. Na swoim koncie ma także nominacje m.in. do Fryderyków i Wiktorów.

23 października zakończyła promocję albumu "Maggie Vision", a obecnie przebywa w ciepłym Meksyku. Na urlop wybrała się z mężem KaCeZetem oraz artystką Kasią Sawczuk i jej partnerem Mattią Rosińskim. Znajomi wspólnie świętowali Halloween, a także miło spędzali czas na tamtejszej plaży.

Margaret śpiewa w Meksyku "Chan Chan"

Jedno z ostatnich nagrań, które z Meksyku trafiło do instagramowej galerii Margaret, zdobyło serca jej fanów. Wokalistka wraz z towarzyszami podróży zaśpiewała "Chan Chan" Buena Vista Social Club.

- W Meksyku bawią się nasi: Kasia Sawczuk, Margaret i ich partnerzy. Posłuchajmy, jak sobie tam biesiadują - powiedział Mateusz Hładki, po czym pokazał nagranie.

- Ma coś komediowego w sobie ten obrazek, ale śpiewają super - zauważył nasz prowadzący Damian Michałowski. - Czwórka zdolnie muzycznych ludzi - podsumowała Paulina Krupińska-Karpiel.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości