Mandaryna nie unika intymnych rozmów ze swoimi dziećmi: "Wiem, kiedy był pierwszy raz"

Marta Wiśniewska
Marta Wiśniewska
Źródło: DDTVN East News
Mandaryna i Michał Wiśniewski byli małżeństwem cztery lata. Kilka miesięcy po ślubie Marta urodziła Xaviera, a rok później córkę Fabienne. Wokalistka zdradziła, że bez skrępowania rozmawia ze swoimi dorosłymi już pociechami o seksie. - Nie chciałabym być babcią w młodym wieku - podkreśliła.

Marta Wiśniewska o wychowaniu dzieci

Mandaryna była gościem nowego podcastu Kamila Balei "Tato, no weź" w Radiu Złote Przeboje. Podczas rozmowy piosenkarka opowiedziała o swoich relacjach z dziećmi. Zdradziła, że powiedziała synowi, że nie chce jeszcze zostać babcią, a jej córka pierwszy stosunek ma już za sobą. Potem żartobliwie odniosła się do swojego byłego męża Michała Wiśniewskiego, który spodziewa się kolejnego dziecka. Powiedziała, że w kwestii powiększania rodziny to Xavier i Fabienne edukują ostatnio tatę.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”

- Spytałam się, czy już są po, jak to wygląda. Z Xavierem rozmawiałam, że nie chciałabym być babcią w młodym wieku i żeby miał tego świadomość. Raczej tatę edukują ostatnio bardziej w tym zakresie. Są świadomi tego, jak to zrobić, żeby nie powiększać rodziny za szybko. A z córką jestem na maksa blisko, więc wiem, kiedy był pierwszy raz. Wiadomo, trochę wbiło mnie w fotel, ale powiedziałam, że fajnie, i jeśli to było coś, na co czekała i miała ochotę, i dała przyzwolenie na ten moment, to ja się tylko cieszę. Tylko ma być bezpiecznie dla niej - stwierdziła.

Xavier i Fabienne Wiśniewscy aktywni w mediach

O dzieciach Mandaryny i Michała Wiśniewskiego zrobiło się głośno w lutym tego roku, gdy zabierały głos w ważnych kwestiach. Xavier Wiśniewski w rozmowie z Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, że mierzył się z odrzuceniem przez rówieśników i gorszym samopoczuciem. Wyraził także swój sprzeciw wobec braku dofinansowania dla telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży.

Wtedy Marta Wiśniewska w rozmowie z dziennikarką naszego serwisu zdradziła, że czuje się bardzo dumna, że jej dzieci z ogromną dojrzałością zabierają głos. Jak przyznała, wywiadów udzielają niemal od zawsze, jednak teraz mogą być słyszalnym głosem w istotnych kwestiach.

- Mówią z dojrzałością, dlatego ja nie boję się o moje dzieci, bo znam je dobrze. Boję się oczywiście jako matka, chcę, żeby było jak najlepiej. Natomiast to, co oni mają w głowie i to jak się wypowiadają i w jakich tematach zabierają głos, to jest również dla mnie, jako dla rodzica, ważne, że oni potrafią to zrobić. Myślę, że mówią też w taki sposób, który jest zero jedynkowy. Jestem z nich bardzo dumna, że stają się, może to duże słowo, ale stają się głosem młodzieży, odrobinę słyszalnym, bo też dużo ludzi zwróciło uwagę na to, co mówią, więc tym bardziej jestem z nich dumna - stwierdziła gwiazda.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Agnieszka Mrozińska

Źródło: se.pl

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości