Gwiazdy

Malwina Wędzikowska: "Walczyłam o życie w szpitalu. Ktoś życzył mi śmierci"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Malwina Wędzikowska
Malwina Wędzikowska Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/6

Malwina Wędzikowska wygrała drugą edycję programu "99 gra o wszystko. VIP". Na planie show opowiedziała dziennikarce dziendobry.tvn.pl o swoich marzeniach, planach zawodowych i prywatnych, a także o hejcie, który szczególnie ją dotknął.

Malwina Wędzikowska - quiz

Malwina Wędzikowska jest stylistką i wielokrotnie podkreślała, że ceni sobie ubrania nowe, ale dobrej jakości. Mimo wszystko działa też na rzecz mody z drugiego obiegu i sama wyszukuje perełek vintage. W quizie wyznała, że woli stylizacje sportowe od tych eleganckich. Obecność w telewizji chce łączyć z tym, co robi na Instagramie, żeby dotrzeć do większej grupy osób. Zakupy woli robić przez internet.

Niedawno reset od zobowiązań zawodowych Malwina robiła na wakacjach na Bali, w naszym quizie zdradziła, czy woli Polskę czy jednak słoneczną wyspę w Indonezji.

- Gdybym mogła zabrać całą Polskę na Bali to byłoby idealne rozwiązanie, bo bardzo odpowiada mi tamten klimat, roślinność - powiedziała.

Zapytana o zawodowe marzenie, udzieliła odpowiedzi, której nikt się nie spodziewał.

- Odpuścić pracę i zająć się rodziną. To jest moje największe marzenie w tej chwili - wyznała.

Malwina Wędzikowska o walce o życie

Stylistka podkreśliła w rozmowie z Darią Pacańską, dziennikarką dziendobry.tvn.pl, że nie ma tajemnic przed swoimi przyjaciółmi i rodziną. Najbliższe osoby wiedzą o niej dosłownie wszystko. Sobie sprzed lat powiedziałaby "dobrze ci idzie, dziewczynko, bardzo dobrze ci idzie, jesteś dzielna".

Wędzikowska zdobyła się także na trudne wyznanie dotyczące hejtu, który w sposób szczególny na nią wpłyną i ją dotknął.

- Walczyłam o życie w szpitalu i ktoś życzył mi śmierci na Facebooku - wyznała.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości