Gwiazdy

Małgorzata Zajączkowska zagrała w amerykańskiej komedii. "To jest cudowna historia"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Wielki powrót do Hollywood
Wielki powrót do Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Miłośnicy talentu Małgorzaty Zajączkowskiej mają powody do radości. Uznana aktorka po raz kolejny zdecydowała się zagrać w amerykańskiej produkcji i już niebawem będzie można zobaczyć ją na szklanym ekranie u boku Karen Gillan. W Dzień Dobry TVN artystka odsłoniła kulisy pracy na planie filmu "Late Bloomers".

Małgorzata Zajączkowska o głównej roli w "Late Bloomers"

Małgorzata Zajączkowska, znana także jako Margaret Sophie Stein, ma na swoim koncie wiele sukcesów. W jej bogatym dorobku artystycznym nie brakuje zapadających w pamięć ról teatralnych i filmowych. Ku uciesze fanów, aktorka zakończyła właśnie zdjęcia do kolejnej produkcji. Tym razem dołączyła do obsady "Late Bloomers" w reżyserii Lisy Steen.

- To jest cudowna historia, są dwie główne role. (...). Moja postać jest starszą kobietą, która jest już nikomu niepotrzebna. Prawie nie mówi po angielsku, ma w sobie bardzo dużo agresji i jest kimś, kto chce o sobie przypominać - zdradziła artystka. Dodała też, że druga główna rola przypadła w udziale niekwestionowanej idolce młodego pokolenia, Karen Gillan.

Małgorzata Zajączkowska o pracy za oceanem

Małgorzata Zajączkowska z nieskrywaną przyjemnością przyjęła rolę w zagranicznej produkcji. Co ciekawe, powrót do pracy za oceanem umożliwił jej casting zorganizowany w trybie online. Artystka przyznała, że taka procedura stała się normą po wybuchu pandemii. W tym wypadku stanowiła ona początek wspaniałej przygody na amerykańskim planie zdjęciowym.

- Na planie jest przedstawiciel związków zawodowych, który bardzo pilnuje pewnych rzeczy. W scenach intymnych pojawiają się panie ze związków zawodowych, które rozmawiają z aktorami. Myślę, że szczególnie dla młodych aktorów to jest fajne - podsumowała Małgorzata Zajączkowska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości