Małgorzata Socha opowiedziała miłosną historię swojej bratanicy. "Do 3 razy sztuka"

Małgorzata Socha

Za rodziną Małgorzaty Sochy bardzo ważne chwile. W miniony weekend gwiazda bawiła się na weselu swojej bratanicy. Jak relacjonuje, droga do ślubu była wyjątkowo kręta.

Małgorzata Socha - życie prywatne

Mężem aktorki jest Krzysztof Wiśniewski, który na co dzień pracuje jako inżynier. Gdzie się poznali? Historia pary przypomina filmowy scenariusz. Zakochani wpadli na siebie w 1996 roku, podczas wakacji w Darłówku. Chociaż oboje mieszkali w innych miastach, młodzieńcza miłość przetrwała i połączyła ich na długie lata. Para po 12 latach znajomości stanęła przed ołtarzem i doczekała się dzieci.
Małgorzata i Krzysztof od ośmiu lat spełniają się w roli rodziców. Najpierw na świat przyszła Zosia, a cztery lata później - Barbara. W 2018 roku Małgorzata Socha urodziła swoje trzecie dziecko - synka Stasia.

Małgorzata Socha - rodzina

Gwiazda "BrzydUli" i "Na Wspólnej" rzadko kiedy dzieli się z fanami kulisami swojego życia prywatnego. Aktorka z dystansem podchodzi do zamieszczania tego typu treści w mediach społecznościowych. Tym razem jednak zapragnęła podzielić się miłosną historią swojej bratanicy.
- W ten weekend w naszej rodzinie wielkie święto - moja bratanica Dominika wyszła za fantastycznego mężczyznę - Filipa. Żyliśmy tym wydarzeniem przez ostatnie dwa lata. Nie dlatego, że tyle trwały przygotowania, ale dlatego, że dwa razy była przekładana data. Tak to jest - miłość w czasie pandemii. Do 3 razy sztuka, za 3. razem powiedziała sakramentalne tak! - czytamy we wpisie.
- Dla nich to były aż dwa lata, ale co to jest w perspektywie spędzenia razem całego życia! Dlatego życzę im, żeby to ich wspólne życie było ekscytujące, a jeśli czasem będzie wiało nudą, to warto się zatrzymać i cieszyć się sobą. I takich chwil też im życzę z całego serca. Miłość oczywiście jest najważniejsza, ale prawda jest taka, że małżeństwo to sztuka kompromisów. Kocham Was całym sercem i jestem z Was dumna! - podsumowała Małgorzata Socha.
Zobacz też:
Zobacz wideo: Małgorzata Socha o fast foodach i żywieniu dzieci: Nie prowadzę dwóch kuchni. Nie chcę wprowadzać terroru
Autor: Oskar Netkowski
Pozostałe wiadomości