Gwiazdy

Niespodziewane wyznanie Małgorzaty Rozenek-Majdan na ramówce TVN. "Obiecałam, że to zrobię"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Dzień Dobry TVN: Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skózyński w roli prowadzących

To już oficjalne. Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński dołączyli do grona prowadzących Dzień Dobry TVN. Nowych gospodarzy ogłoszono podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji. Kiedy pojawili się na scenie, nie brakowało emocji. Nagle Gosia zdobyła się na szczere wyznanie. Wiedziała, że jej mąż, Radosław Majdan, ją ogląda. Co powiedziała?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński poprowadzą Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan od dawna mówiła, że bycie prowadzącą Dzień Dobry TVN jest jej wielkim marzeniem. Upór, determinacja i praca nad doskonaleniem prezenterskich umiejętności sprawiły, że udało się jej osiągnąć wyznaczony cel. Już niedługo Małgosia wraz z Krzysztofem Skórzyńskim, znanym dziennikarzem, zasilą grono gospodarzy porannego show.

Dziennikarze TVN

Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą WernerDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Na prezentacji jesiennej ramówki TVN Marcin Prokop oficjalnie przedstawił nowych prowadzących.

- Walczyło wielu, ale ostatecznie dwie osoby zostały wybrane, namaszczone. Nie mamy co prawda komina, z którego moglibyśmy teraz puścić biały dym, mówiąc magiczne słowa po łacinie, natomiast udało się doprowadzić do momentu, w którym poznacie nową parę prowadzących Dzień Dobry TVN. (...) Oto oni. Jedyni, niepowtarzalni, wyjątkowi Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński. Dzień dobry, kochani. Witajcie na pokładzie - powiedział Prokop.

Rozenek-Majdan stojąc na scenie, opowiedziała o tym, dlaczego tak bardzo chciała zostać prowadzącą Dzień Dobry TVN.

- Byłam najwierniejszą fanką Dzień Dobry TVN od samych początków. Patrzyłam na was, budziłam się z wami, razem z wami rozpoczynałam dzień i jest to dla mnie ogromny zaszczyt, że będę mogła dołączyć do tego niesamowitego zespołu. Razem z Krzysztofem obiecujemy, że zrobimy wszystko, żeby państwo cieszyli się z tego wyboru - powiedziała Małgorzata.

- Całe życie myślałem sobie, że jak będę duży, to chcę być jak Marcin Prokop - zażartował Krzysztof.

Ramówka TVN. Zaskakujące wyznanie Małgorzaty Rozenek-Majdan

Rozenek przyznała, że u boku Skórzyńskiego czuje się bardzo komfortowo. Dzięki temu tworzą zgrany duet.

- Mam ogromną nadzieję czerpać z doświadczenia zawodowego Krzysztofa. Z jego bycia w studio i z jego spokoju. Powiedziałam, ze Krzysztof jest jak Radzio, daje mi poczucie bezpieczeństwa. Cieszę się, że akurat Krzysztof jest przy moim boku i mam nadzieję, że nie będę ci przeszkadzać za bardzo - podkreśliła Gosia.

Nagle nowa prowadząca Dzień Dobry TVN, stojąc na scenie, zdecydowała się na szczere wyznanie. - Radosław, kocham cię! On to ogląda. Obiecałam, że to zrobię. To jest ostatnia prywata, którą zrobiłam w życiu - podkreśliła Rozenek-Majdan.

Marcin Prokop zareagował na to z typowym dla siebie poczuciem humoru. - To ja cały czas mam do sprzedania opony zimowe sprzed paru lat, tak że też chciałem o tym powiedzieć - stwierdził Prokop.

- To na moim Instagramie - odparła Gosia. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości