Gwiazdy

Małgorzata Rozenek świętuje 10-lecie  "Perfekcyjnej Pani Domu". "Nie lubię bezruchu"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
10-lecie Perfekcyjnej Pani Domu

To już 10 lat, od kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan przedstawiła się widzom jako "Perfekcyjna Pani Domu". Jak wyglądały początki jej kariery? W jakim momencie rozwoju zawodowego jest teraz? O tym opowiedziała w studiu Dzień Dobry Wakacje.

10 lat Perfekcyjnej Pani Domu

Małgorzata Rozenek to jedna z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w Polsce. Gwiazda zdobyła rozpoznawalność m.in. dzięki programowi "Perfekcyjna Pani Domu", w którym uczyła Polki trików dotyczących dbania o domową przestrzeń. Format szybko zyskał uznanie widzów i po pierwszym sezonie w TVN Style trafił do głównej stacji TVN.

Łącznie wyemitowano pięć serii kultowego show. Od tamtej pory kariera Małgorzaty Rozenek nabrała tempa i nie zwalnia już od 10 lat. Teraz "Perfekcyjna Pani Domu" może pochwalić się oddaną grupą fanów, własną marką odzieżową oraz jest autorytetem w kwestii domowych porządków i organizacji przestrzeni.

Kariera Małgorzaty Rozenek-Majdan

W studiu Dzień Dobry Wakacje gwiazda opowiedziała o tym, jak wyglądały jej początki w show-biznesie. Wszystko zaczęło się od castingu do "Perfekcyjnej Pani Domu". Bardzo starannie przygotowała się rozmów z producentami. - Nie wiedząc, czego się spodziewać, postanowiłam przygotować cały odcinek - wspominała nasza gościni.

- Wydałam też książkę (...) w formie prawdziwego albumu. Pokazywała mnie w czasie różnych czynności typowych dla perfekcyjnej pani domu. W szpilkach czyszczę lustro, w sukience Valentino myję podłogę - takie typowe zachowania - dodała ze śmiechem. Publikacja miała utwierdzić producentów w przekonaniu, że Rozenek jest idealną kandydatką do tej roli.

Małgorzata zdobyła wymarzoną posadę, a później postanowiła sprawdzić się także w innych formatach. Wystąpiła w programach takich jak "Projekt Lady", "Azja Express" czy "Projekt Runway". - Dzięki stacji TVN mogłam próbować nowych rzeczy, sprawdzać się na wielu polach i to jest ważne, bo ja nie lubię bezruchu - zaznaczyła.

Jak przyznała, aktualnie przeżywa bardzo dobre momenty zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. - To, co jest dla mnie najważniejsze, to moja rodzina. Wszyscy jesteśmy razem, cały mój "majdan" i niech to zostanie - powiedziała.

"Perfekcyjna Pani Domu" zdaje sobie sprawę, że budzi zainteresowanie, dlatego stara się wykorzystywać swoją rozpoznawalność w słusznym celu. - Chciałabym też, żeby ta ciekawość przenosiła się na poważne tematy - zapewniła.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości