Gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina czas spędzony z mężem. "Łezka się w oku kręci"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała w sieci sentymentalne zdjęcie. Na Instagramie pokazała rodzinny kadr, na którym widać, jak z mężem i dziećmi spędzali jeden z zimowych dni. Fani: "Miło powspominać pana Pawła".

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina stare lata

Przed nami kolejne święta. Ponownie zasiądziemy przy rodzinnych stołach, by celebrować wspólne chwile. Niestety nie ze wszystkimi. Tych, których nie ma już z nami, możemy wspominać jednak na zdjęciach. Momenty, które zapadły nam w pamięci z pewnością zostaną w naszym sercach na zawsze. Niedawno archiwalnym kadrem podzieliła się w sieci Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktorka opublikowała fotografię, na której widać, jak wraz z dziećmi i mężem bawi się na śniegu.

Zimowe wspomnienia

Przypominamy, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz jej rodzina w tym roku po raz drugi spędzi Boże Narodzenie bez męża i ojca – Pawła Królikowskiego. Mężczyzna odszedł 27 lutego 2020 roku w wieku 58 lat.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie ze swoim mężem

Pod postem aktorki pojawiło się wiele komentarzy. Jak się okazuje, stare zdjęcia budzą sentyment nie tylko w aktorce. Fani przyznali, że patrząc na archiwalne kadry kręci im się w oku łezka.

- "Zdjęcia to cudny wynalazek", "Łezka się w oku kręci", "Miło powspominać pana Pawła" - pisali.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jan Kucharzyk/East News

Pozostałe wiadomości