"Pierwszy Picasso" Małgorzaty Ohme. Skąd u dziennikarki pomysł na zrobienie sobie tatuażu?

Małgorzata Ohme
Kamil Piklikiewicz/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Małgorzata Ohme dołączyła do grona prowadzących Dzień Dobry TVN, którzy mogą pochwalić się tatuażami. Na jej ręce pojawiło się małe dzieło sztuki. "Mój pierwszy Picasso" – dumnie napisała o swoim wzorze.

Małgorzata Ohme zrobiła sobie tatuaż

Małgorzata Ohme dołączyła do grona osób, które zdecydowały się na wykonanie tatuażu. Zarówno w naszym programie, jak i na swoich instagramowym profilu dziennikarka pochwaliła się zrobioną niedawno ozdobą.

Mój pierwszy Picasso??

- podpisała pod fotografią.

Za charakterystyczny wzór jamnika, który pojawił się na ręku dziennikarki, odpowiadał Sebastian Junior Jaryszak. To on dał jej impuls do zrobienia tatuażu, na co miała ochotę już od pewnego czasu.

Już od dawna chciałam, ale nie wiedziałam co bym chciała mieć. Wpadł mi w ręce ten jamnik Picasso i wiedziałam, że chcę to zrobić. A że był zaproszony do programu "#Zostajewdomu z Onet" jeden z najfajniejszych tatuażystów w Polsce Sebastian Jaryszek, to od razu podjęłam decyzję, że robimy"

- zdradziła nam Małgorzata Ohme.

Reakcje na tatuaż Małgorzaty Ohme

Pod postem na Instagramie pojawiło się wiele ciepły słów od komentujących osób. Tatuażowym dziełem zachwycała się między innymi Anna Kalczyńska.

Wow! Picasso! I to od @sebastianjr ❤️??

- napisała.

Przepiękny!?
Boski ?

- pisali inni obserwatorzy.

Niektóre osoby zaznaczyły, że tatuaże wciągają i nim dziennikarka się obejrzy, pojawią się u niej kolejne. Jest w tym duża prawda i potwierdziła nam to sama Małgorzata Ohme.

Jak już go mam, to... marzę o kolejnym

- zdradziła

Małgorzata Ohme w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme do grona prowadzących Dzień Dobry TVN dołączyła we wrześniu ubiegłego roku. Wcześniej pojawiała się na kanapach naszego programu m.in. jak ekspertka od relacji rodzinnych. Nie jest to nic dziwnego. Z wykształcenie jest psycholożką i zajmuje się psychoterapią dziecięcą, młodzieżową i rodzinną właśnie. Partnerem w programie został Filip Chajzer, z którym w 2019 roku miała okazję prowadzić program "Big Brother Nocą".

Małgorzata Ohme jest ogromną miłośniczką psów. Sama ma również jamnika o imieniu Blum. Zwierzak pojawił się w studiu naszego programu i nawet pozował przed aparatem fotografki Wiktorii Kurek. Przypominamy ten materiał:

''Zrób z pupila gwiazdę na insta''

Zobacz także:

Tomasz Komenda zostanie ojcem: "U faceta najważniejsze jest, żeby usłyszał słowo tata"

David Guetta i Sia znowu razem. Nowy singiel "Let's Love" już dostępny w sieci

Julia Wróblewska o rozstaniu z chłopakiem: "Pierwsze dni były najgorsze"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla