Magdalena Stępień urodziła. Uczestniczka "Top Model" pochwaliła się zdjęciem pociechy

Magdalena Stępień urodziła
Kamil Piklikiewicz/East News
Magdalena Stępień przekazała radosną nowinę za pomocą mediów społecznościowych. Uczestniczka "Top model" urodziła synka i pochwaliła się jego pierwszą fotografią. Ojcem jest jej były partner, Jakub Rzeźniczak.

Magdalena Stępień została mamą

Uczestniczka programu "Top Model", Magdalena Stępień, właśnie powitała na świecie synka. O tym, że spodziewa się dziecka poinformowała na Instagramie pod koniec 2020 roku. Nieco później zdradziła też płeć i imię dziecka - zdecydowała, że jej synek będzie nazywał się Oliwer. Niestety, kilka tygodni przed porodem okazało się, że Rzeźniczak i Stępień rozstali się. Modelka w rozmowie z dziendobry.tvn.pl, mówiła, że to dla niej trudny czas.

Pierwsze zdjęcie z dzieckiem pojawiło się w relacji na profilu modelki na Instagramie w piątek, 16 lipca. - Witaj na świecie synku - podpisała fotografię, na której trzyma rączkę noworodka.

Skontaktowaliśmy się ze szczęśliwą mamą, która zdradziła nam jak się czują, ona i jej ukochany synek.

- Tak, Oliwier przyszedł dzisiaj nad ranem na świat, jest piękny i zdrowy. (...) Czujemy się cudownie, ogromny przypływ siły i energii. Dziękujemy za gratulacje i serdecznie pozdrawiamy - zdradziła Stępień.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak

Modelka i piłkarz byli parą od 2020 roku. Pierwszy kryzys w ich związku pojawił się już w czerwcu tego samego roku. Jednak wówczas udało się im go przezwyciężyć. O czym poinformowali kilka tygodni później. Kiedy dowiedzieli się, że spodziewają się dziecka byli bardzo szczęśliwi i niecierpliwie czekali na rozwiązanie. Dzielili się z obserwatorami swoją codziennością i wydawało się, że wszystkie konflikty zostały zażegnane. Niestety wkrótce pojawiły się kolejne problemy.

Fani, w czerwcu 2021 roku zauważyli, że w mediach społecznościowych Stępień nie ma już zdjęć z Rzeźniczakiem. Było to dziwne, bo zakochani chętnie pokazywali się w mediach społecznościowych. Modelka zniknęła też na pewien czas z sieci, a kiedy wróciła, stało się jasne, że para się rozstała.

Zobacz także:

Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie. "Moja decyzja o ślubie była przemyślana"

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaprezentowała się w wyjątkowej odsłonie. "Jak Olivia Newton-John"

Od uwielbianej na całym świecie księżniczki pop do zniewolonej gwiazdy. Co się dzieje z Britney Spears?

Zobacz wideo: Nowe życie Kuby Rzeźniczaka i Magdy Stępień

Dzień Dobry TVN

Autor: Daria Pacańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości