Magdalena Stępień powraca do życia publicznego. "Nasz nowy początek. Pomału staję na nogi"

Aktualizacja:
Magdalena Stępień

Magdalena Stępień zapowiedziała niedawno, że na bliżej nieokreślony czas znika z sieci. Wszystko przez zawirowania w życiu prywatnym po tym, jak rozstała się z Jakubem Rzeźniczakiem, kiedy była na końcówce ciąży. Teraz świeżo upieczona mama wróciła do fanów silniejsza.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak - kulisy rozstania

Widzowie TVN doskonale znają Magdalenę Stępień z 5. edycji programu "Top Model". Modelka i piłkarz, Jakub Rzeźniczak zostali parą w 2020 roku. Niedługo po oficjalnym potwierdzeniu związku okazało się, że Rzeźniczak nie dochowuje wierności swojej partnerce. Mimo to jakiś czas później wrócili do siebie i wyglądało na to, że wyjaśnili sobie wszystkie nieporozumienia. Niestety, w czerwcu 2021 roku w mediach ponownie pojawiła się informacja o rozstaniu pary. Tym razem oboje potwierdzili te doniesienia.

Magdalena Stępień przerwała milczenie

Niedawno Magda Stępień nie stroniła od wypowiedzi w mediach. Chętnie opowiadała o swojej życiowej sytuacji i o tym, jak zamierza wychować syna. Przyszedł jednak moment, kiedy rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem okazało się dla niej zbyt trudne. Stępień postanowiła wycofać się wówczas z życia publicznego.
Teraz młoda mama wróciła do fanów, relacjonując, jak się czuje.
- Nasz nowy początek. Pomału staję na nogi, z dnia na dzień jest coraz lepiej - czytamy we wpisie.
Zobacz też:
Zobacz wideo: Magdalena Stępień ze łzami w oczach wyznaje: Wiele osób skrzywdziło mnie i mojego syna
Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości