Magdalena Lamparska o swoich sposobach na relaks: "Staram się raz w tygodniu wygospodarować dla siebie godzinę"

Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska ponad 3 lata temu została mamą Tymoteusza. Jak w przypadku większości kobiet, jej życie od tamtej pory diametralnie się zmieniło. Ostatnio podzieliła się z fanami swoimi sposobami na relaks. Co robi, żeby odpocząć? Gdzie szuka ukojenia?

Magdalena Lamparska o swoich sposobach na odpoczynek

Swój wpis autorka zaczęła od wyznania, które z pewnością nie zdziwi żadnej kobiety, która ma dziecko. - Od kiedy zostałam mamą, samotne chwile raczej są pojęciem retorycznym. Jak jednak przyznała, stara się tak zarządzać czasem, żeby znaleźć także chwile dla siebie - staram się raz w tygodniu wygospodarować dla siebie godzinę - napisała. Czy się udaje? Pewnie bywa z tym różnie, ale tym razem odpowiedź jest twierdząca: - Dziś spacer z mężem w parku @bartekosumek był najlepszą chwilą relaksu - przyznała publikując jednocześnie zdjęcia, na których widzimy uśmiechniętą aktorkę z kubkiem kawy w otoczeniu soczystej zieleni.

Fani dzielą się z Magdaleną Lamparską sposobami na relaks

W poście aktorka zwróciła się do swoich obserwatorów z prośbą o podzielenie się sposobami na relaks i choć wielu z nich zamiast porad skupiło się na zachwycaniu się urodą Magdaleny, znaleźli się też tacy, którzy zdradzili, jak odpoczywają. "Ja mam to szczęście, że część mojej pracy jest niesamowicie relaksująca, więc uciekam w nią, kiedy potrzebuję naprawdę odpocząć i skupić myśli na czymś innym", "Spacer, sen, siedzenie i obserwowanie przyrody zdecydowanie przyspieszają moją regenerację"- czytamy w komentarzach.

Magdalena Lamparska: ślub w Rzymie

Ze swoim mężem, Bartkiem Osumkiem aktorka tworzy szczęśliwy związek od wielu lat. Narodziny Tymoteusza z pewnością scementowały ich związek i to do tego stopnia, że w 2019 roku zdecydowali się powiedzieć sakramentalne "tak". Uroczystość odbyła się w Watykanie.
- To było spełnienie naszych marzeń. Chcieliśmy, żeby w ślubie ten duch miał większe znaczenie niż ta imprezka i wódka po. Uroczysta kolacja była, ale to było niesamowite doświadczenie duchowe. Na drugi dzień odwiedziliśmy papieża Franciszka (...) i był to najpiękniejszy dzień w naszym życiu - przyznała krótko po ceremonii w rozmowie z Mateuszem Hładkim.
Zobacz wideo: Jak poprawić nastrój i jasność umysłu?
Zobacz więcej:
Autor: Katarzyna Lackowska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości