Gwiazdy

Maciej Dowbor: "To nie fair! Nie lubię". Co prezenter dostał w prezencie na mikołajki?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Maciej Dowbor

Każda okazja, by wręczyć lub otrzymać prezent, jest dobra. Tym bardziej, jeśli są to mikołajki. Zwykle to dzieci tego dnia są obdarowywane upominkami, ale wielu dorosłych również skrycie ma nadzieję, że znajdzie podarek w skarpecie czy bucie. Okazuje się, że w tym gronie jest m.in. Maciej Dowbor.

Maciej Dowbor o mikołajkach

Przyjęło się, że w mikołajki, czyli 6 grudnia, wręczamy prezenty najbliższym. Na niespodziankę od św. Mikołaja liczą przede wszystkim najmłodsi, jednak ci starsi również chcieliby być szczególnie traktowani tego dnia i znaleźć w bucie lub skarpecie drobny upominek. Maciej Dowbor na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie pustej skarpety i pożalił się, że Mikołaj najwidoczniej o nim zapomniał.

- A co Wy dostaliście od Mikołaja?! Bo ja znalazłem tylko pustą skarpetę. To nie fair! Dlaczego dorośli są pomijani przy wszystkich fajnych okazjach?! Dorosłość jest do du…. Nie lubię. #mikolaj #prezenty #skarpeta #niespodzianka - napisał Dowbor.

Dorośli a mikołajki

Pod postem Dowbora pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni żartują z prezentera, a inni przyznają mu rację. Niektórym trudno jest pogodzić z tym, że jest się już dorosłym.

- "A ja co roku dbam o swoich rodziców i całą resztę rodziny, zamieniam się w Mikołaja i podrzucam prezenty pod drzwi, Maciek jak coś, za rok też do was mogę zawitać", "A ja dostałam i jestem happy", "Maćku, bo pewnie byłeś niegrzeczny", "Panie Maciusiu, ja też nic nie dostałam", "Do mnie też nie przyszedł, mimo tego, że wyczyściłam mój but, że aż lśnił. Dorosłość do bani, zgadzam się" - czytamy w komentarzach internautów.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości