"Kevin sam w domu" jak z horroru? Macaulay Culkin w nowej odsłonie

Co nowego w świecie gwiazd?
Choć dla nas pewnie na zawsze pozostanie chłopcem, który w brawurowy sposób poradził sobie z rabusiami, to Macaulay Culkin nie jest wyjątkiem odpornym na upływ czasu. To już przeszło 40-letni mężczyzna. Od premiery hitu lat 90-tych na ekranie występował co najwyżej gościnnie. Teraz świat obeszła wieść, że dołączył do obsady amerykańskiego serialu - rodem z horroru.

Macaulay Culkin w nowym serialu

Był gwiazdą dziecięcego kina - teraz zamiast czarowania widzów będzie ich straszył. Macaulay Culkin powraca do świata kamer po dłuższej przerwie. Wiadomo, że w latach 1994-2003 aktor zmagał się z nałogami. Brał narkotyki, popadł w alkoholizm i zamiast gwiazdą kina, stał stał się pierwszoplanowym bohaterem skandali. W 2004 r. skazano go na trzy lata więzienia za posiadanie narkotyków, a w 2014 r. światem wstrząsnęły fałszywe doniesienia o jego śmierci. Dopiero niedawno Culkin poczuł się gotów, by opowiedzieć szczerze o swoich doświadczeniach. Ojciec znęcał się nad nim psychicznie i fizycznie. Po latach Macaulay stara się ułożyć sobie życie na nowo. Czy rola w amerykańskiej produkcji będzie dla niego szansą?

Macaulay Culkin będzie straszył

Aktor znany z roli "Kevina samego w domu" wystąpi w dziesiątym sezonie "American Horror Story". - Twórcy serialu nie chcą za bardzo zdradzać, o czym on będzie - mówi Mateusz Hładki - Zawsze przy okazji publicznych zdjęć aktora pojawiają się komentarze "jak on się zmienił" - dodaje. Rzeczywiście, do uroczego chłopca Culkinowi już daleko - zwłaszcza że na opublikowanych fotografiach widzimy go całego przemoczonego. Naszego dziennikarza zainspirowały do tego, by pokazać, jak zmienili się pozostali aktorzy z obsady "Kevina". Ich zdjęcia zobaczysz w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Joanna Koroniewska na zagranicznych wakacjach. "Nie uważam, żeby mój wyjazd świadczył o nieodpowiedzialności"

Karolina Pisarek o życiu w Mediolanie, depresji i złamanym sercu. "Chcę mieć dzieci, męża, psa"

Julia Kamińska o metamorfozie w "BrzydUli" i życiu poza serialem. "Jestem naprawdę dumna"

Autor: Ola Lipecka

podziel się:

Pozostałe wiadomości