horror

  horror

  Rebecca Hall to brytyjska aktorka, której sławę przyniosła rola w świetnie przyjętym filmie Woody'ego Allena "Vicky Cristina Barcelona". Za tę kreację została nagrodzona Złotym Globem. Teraz wystąpiła w horrorze psychologicznym pt. "Dom nocny", o czym opowiedziała w Dzień Dobry TVN w rozmowie z Anną Wendzikowską. Dziennikarka przy okazji przypominała też inne muzy amerykańskiego reżysera.

  Choć dla nas pewnie na zawsze pozostanie chłopcem, który w brawurowy sposób poradził sobie z rabusiami, to Macaulay Culkin nie jest wyjątkiem odpornym na upływ czasu. To już przeszło 40-letni mężczyzna. Od premiery hitu lat 90-tych na ekranie występował co najwyżej gościnnie. Teraz świat obeszła wieść, że dołączył do obsady amerykańskiego serialu - rodem z horroru.

  Piotr Trojan fenomenalnie wcielił się w tytułową postać w filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Aktor, scenarzysta i reżyser, urodził się w Górach Tarnowskich i to właśnie tam przygotował niesamowite warsztaty dla dzieci. Biegali nocą po lesie, a wraz z nimi nasza dziennikarka, która tym razem zamiast mikrofonu miała latarkę. O co chodzi?

  Często mówimy, że coś jest tak straszne, że aż mrozi krew w żyłach. Okazuje się z medycznego punktu widzenia coś jest na rzeczy. Ale co? Postanowił to sprawdzić Filip Chajzer. Podczas wgryzania się w temat dziennikarz Dzień Dobry TVN spotkał się m.in. z miłośniczką horrorów, którą kręci zjadanie mózgu. Co czuje, kiedy patrzy na taką scenę?

  Graham Masterton jest nazywany mistrzem thrillera i horroru. Jest również autorem serii poradników o seksie. W opustoszałym ośrodku dla obłąkanych spotkała się z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz. Dlaczego pisarz wybrał na spotkanie właśnie to miejsce? Czy doświadczył czegoś takiego, jak kontakt ze zjawiskami nadprzyrodzonymi? Czy któryś z jego synów pisze książki? Okazuje się, że pisarz ma związki z Polską.

  Po co są książki i dlaczego najpopularniejszy autor powieści grozy na świecie ich nie czyta? Z Grahamem Mastertonem rozmawiała Magda Mołek? Lubicie jego książki?

  Polska nie celuje w horrorach. Jednak jeszcze w tym roku powstanie pełnometrażowy film "Odludzie” i będzie on właśnie horrorem. Co z produkcją ma wspólnego z Michał Piróg? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedział sam Michał Piróg oraz scenarzysta i reżyser Kornel Danielewicz. Czy strach się bać?

  Wybitny twórca horrorów, autor bestsellerów takich jak "Manitou", "Wyklęty" czy "Demony Normandii". Niewielu jednak wie, że Graham Masterton rozpoczynał swoją karierę od pisania poradników seksualnych. W piątek, 22 marca będzie naszym gościem w Dzień Dobry TVN.