Gwiazdy

Linda Evangelista po 15 latach powróciła na wybieg. Modelka "rozpoczyna nowy etap życia"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Newsy ze świata show-biznesu

Linda Evangelista na jakiś czas zniknęła z przestrzeni publicznej, po nieudanym zabiegu kriolipolizy. Zamrażanie tkanki tłuszczowej oszpeciło ciało modelki. Po długiej przerwie gwiazda podjęła decyzję o powrocie na wybieg. Podczas nowojorskiego Fashion Weeku zaprezentowała się na pokazie Fendi.

Linda Evangelista oszpecona przez zabieg

Linda Evangelista w latach 90. była ikoną modelingu. Topmodelka podbijała największe światowe wybiegi, a jej zdjęcia zdobiły okładki prestiżowych magazynów mody takich jak "Vogue", "Marie Claire" czy "Harper’s Bazaar".

Od kilku lat gwiazda nieobecna była w świecie mediów. Przyczyną był bowiem nieudany zabieg, któremu Linda poddała się w 2016 roku. Kriolipoliza, czyli nieinwazyjne usunięcie tkanki tłuszczowej, spowodowała skutki, których nikt się nie spodziewał. Zabieg zamrażania oszpecił ciało modelki.

- Jeden na 4 tysiące przypadków to ten, kiedy coś nie wychodzi, nie idzie zgodnie z planem. Zamiast tkanki tłuszczowej się pozbyć, tkanka ta robi się zgrubiała i zaczyna się namnażać. Linda rok temu pozwała firmę i domagała się odszkodowania w wysokości 50 milionów dolarów. W tym roku doszło do ugody, ale szczegóły tej ugody nie zostały podane – opowiadał Mateusz Hładki.

Lida Evangelista wraca na wybieg po 15 latach

Po bardzo traumatycznym przeżyciu Linda ogłosiła, że wychodzi do świata. W piątek 9 września pojawiła się na wybiegu. Podczas NY FW zamknęła pokaz Fendi w sukni z tafty w kolorze lazuru. Dopełnieniem stylizacji była kultowa torebka Baguette, która obchodzi w tym roku 25. urodziny.

Linda powiedziała, że rozpoczyna nowy etap życia z przyjaciółmi, modą. Wielu mówiło, ż to już koniec jej kariery, a tu powrót. Wszyscy cieszyli się z jej obecności.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości