Lily Collins w wyjątkowy sposób uczciła urodziny sławnego taty. "Dziękuje ci za to, że jesteś ciągłą inspiracją"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
instagram.com, glamour.pl
Lily Collins

Phil Collins skończył 72 lata. Z tej okazji na instagramowym profilu jego córki pojawiły się zapadające w pamięć zdjęcia. Nie zabrakło też wzruszających życzeń. Jak na urodzinowy post zareagowali fani Lily Collins?

Lily Collins i jej urodzinowy post dla taty

Lily Collins jest owocem związku Phila Collinsa z Jill Tavelman. Aktorka przez lata żywiła do ojca urazę, ponieważ jako dziecko nie mogła liczyć na jego obecność. Muzyk skupiał się na karierze, nie stronił też od używek i licznych romansów. Co więcej, gdy córka miała kilka lat, podjął decyzję o rozwodzie z jej mamą. Upływ czasu wpłynął jednak na poprawę relacji rodzinnych. Najlepszym tego dowodem jest post, który znalazł swoje miejsce na instagramowym profilu artystki.

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

Z okazji 72. urodzin taty Lily Collins podzieliła się z fanami wyjątkowymi kadrami. Fotografie ukazują wyjątkowe podobieństwo ojca i córki. Aktorka wybrała bowiem ujęcia, które zwracają uwagę niemal bliźniaczymi stylizacjami. Co ciekawe, udało jej się zestawić ze sobą aż 8 wyjątkowych zdjęć.

Phil Collins skończył 72 lata. Córka złożyła mu życzenia

Fotografie zostały opatrzone stosownym podpisem. Lily Collins zwróciła uwagę na niezwykłe podobieństwo, które łączy ją z tatą. Sformułowała też urodzinowe życzenia dla artysty.

- Jaki ojciec, taka córka. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin tato. Dziękuje ci za to, że jesteś ciągłą inspiracją, ciągłym śmiechem i ciągłą legendą. Bardzo cię kocham i świętuję dzisiaj twoje święto - czytamy w poście.

Wpis nie umknął uwadze internautów. Pojawiły się pod nim tysiące komentarzy. Fani aktorki dołączyli się do powinszowań i wyrazili swój zachwyt nad oryginalnym zbiorem zdjęć.

- "Sto lat", "Słodkie", "Cudowne fotografie", "Wyjątkowy ojciec, niezwykła córka", "Oboje jesteście uroczy", "Wspaniały urodzinowy hołd" - pisali użytkownicy Instagrama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: instagram.com, glamour.pl

Źródło zdjęcia głównego: Gotham / Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości