Niania zdradza kulisy pracy u Meghan i Harry'ego. "Pomyślałam: Wow, co za dżentelmen, co za klejnot"

Źródło:
plotek.pl
Książę Harry, Meghan Markle

Lorren Khumalo jest nianią, która pomagała Meghan i Harry'emu, gdy na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko - syn Archie. Jak wspomina tę współpracę? W najnowszym wywiadzie opowiedziała o pierwszym spotkaniu i dalszej relacji z parą.

Lorren Khumalo. Jak dostała pracę u Sussexów?

Lorren Khumalo współpracę z Meghan Markle i księciem Harrym rozpoczęła, gdy para zamieszkała w królewskiej posiadłości Frogmore Cottage. Kobieta pomagała w opiece na nad ich pierwszym dzieckiem - synem Archiem. O tym, jak wspomina tamten czas, Khumalo opowiedziała w programie "The Breakfast Club with Zenzele Ndebele".

Brytyjska rodzina królewska

Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę IIDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Kobieta wyznała, że zaproszenie na spotkanie z książęcą parą otrzymała, gdy przebywała na wakacjach. Zdradziła, że nie wiedziała, w co powinna się ubrać. - Zastanawiam się, jak wyglądają ich nianie, czy noszą obcasy? Ponieważ na przykład książę William ma nianię z Norland, która dostała brązowy mundurek, a przy moim kolorze skóry źle by wyglądał. Wiedziałam, że to nie przejdzie, to po prostu nie zadziała - powiedziała.

Khumalo dodała, że ostatecznie zdecydowała się na prosty, ale elegancji strój. - Pomyślałam, że założę coś ciemnego i ładne szpilki na niewysokim obcasie, aby wyglądać reprezentacyjnie jak na członka rodziny królewskiej. Muszę dać z siebie wszystko - wyznała.

Lorren Khumalo o pierwszym spotkaniu z Meghan i Harrym

W najnowszym wywiadzie niania Archiego przyznała, że bardzo stresowała się spotkaniem. Nerwy były na tyle duże, że gdy jechała na rozmowę przekroczyła dozwoloną prędkości i dostała mandat. Co ciekawe, gdy dotarła już na miejsce, zachowanie księcia sprawiło, że stres odpuścił. Mężczyzn przywitał ją w bardzo nieoficjalnym stroju (ubrany był w jeansy i T-shirt), do tego po prostu ją przytulił. - Pomyślałam: Wow, co za dżentelmen, co za klejnot. Nie mogłam w to uwierzyć. (...) A kiedy weszłam i zobaczyłam Meghan, pomyślałam: Mój Boże, jaka piękna kobieta - przyznała.

Kobieta dostała posadę, a jej pomoc okazała się nieoceniona. Meghan Markle w filmie dokumentalnym wyznała, że Khumalo "po prostu zaopiekowała się nie tylko Archiem, ale także nami wszystkimi, a zwłaszcza mną".  

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Katarzyna Oleksik

Źródło: plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mike Coppola/Staff/Getty Images

Pozostałe wiadomości